Prawnicy Bydgoszcz

W zakres obowiązków mecenas prowadzącej w Bydgoszczy własną kancelarię adwokacką wchodzi przede wszystkim obsługa firm oraz pomoc prawna dla Klientów indywidualnych. Adwokat udziela porad, przygotowuje pisma procesowe i dokumenty, a także pełni rolę pełnomocnika lub obrońcy Klienta w postępowaniach sądowych.

http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/

Komornik sądowy Bydgoszcz

Michał Popiel to komornik sądowy z Bydgoszczy, którego specjalnością jest odzyskiwanie należności oraz przeprowadzanie licytacji. Na stronie znajdują się wszelkie informacje na temat działalności tego profesjonalisty, jak również wszelkich procesów, które wykonał. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

bdtviken.pl | Firma w norwegii

Założenie firmy Norwegia

Oprócz usług finansowych jakie świadczy nasza firma, prowadzimy również doradztwo prawne i księgowe. Pomożemy założyć, zarejestrować i sprawdzić działalność gospodarczą w Norwegii, a także w Polsce. Pomożemy skompletować i wypełnić wszystkie dokumenty z tym związane. Ponadto zapewniamy kompleksową pomoc w prowadzeniu księgowości i rozliczaniu podatkowym. Przeprowadzimy audyty wewnętrzne oraz sporządzimy sprawozdania finansowe. Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług, zgodną z przepisami prawa skandynawskiego i polskiego.

Usługi prawne Świdnica

Adwokaci pracujący w naszej kancelarii oferują rzetelne usługi prawne. Jeśli chcą Państwo skorzystać z usług prawnych w Swidnicy, gdzie znajduje się główny oddział naszej kancelarii, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy zarówno od odwiedzin w naszej kancelarii, jak i przejrzenia informacji na naszej stronie internetowej, dostępnej pod adresem podanym w linku.