http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/

Komornik sądowy Bydgoszcz

Michał Popiel to komornik sądowy z Bydgoszczy, którego specjalnością jest odzyskiwanie należności oraz przeprowadzanie licytacji. Na stronie znajdują się wszelkie informacje na temat działalności tego profesjonalisty, jak również wszelkich procesów, które wykonał. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

bdtviken.pl | Firma w norwegii

Założenie firmy Norwegia

Oprócz usług finansowych jakie świadczy nasza firma, prowadzimy również doradztwo prawne i księgowe. Pomożemy założyć, zarejestrować i sprawdzić działalność gospodarczą w Norwegii, a także w Polsce. Pomożemy skompletować i wypełnić wszystkie dokumenty z tym związane. Ponadto zapewniamy kompleksową pomoc w prowadzeniu księgowości i rozliczaniu podatkowym. Przeprowadzimy audyty wewnętrzne oraz sporządzimy sprawozdania finansowe. Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług, zgodną z przepisami prawa skandynawskiego i polskiego.

Signia - nagrobki najwyższej klasy

Nowoczesne nagrobki

Naszą specjalnością jest szeroko rozumiane kamieniarstwo, przy czym jedną z głównych gałęzi naszej działalności są nowoczesne nagrobki. Firma Signia gwarantuje wykonanie płyt w różnych rozmiarach, wzorach oraz ze zróżnicowanych materiałów, co pozwoli na dobór najbardziej odpowiadającego Państwu rozwiązania. Nasze ekskluzywne pomniki z godnością będą funkcjonowały przez długie lata.

Dochodzenie roszczeń przez komornika

kancelaria komornicza

Każdy funkcjonariusz publiczny wykonuje swoją profesję na podstawie szczegółowych zapisów prawnych. Kancelaria komornicza również działa na tej zasadzie, zajmując się między innymi egzekucją majątku. Działania te mają na celu odzyskanie długu, który nie został spłacony wierzycielowi zgodnie z terminem. Zadaniem osoby wykonującej tę profesję jest również dochodzenie roszczeń niepieniężnych.

Kancelaria adwokacka

Sprawy karne adwokat Warszawa

Kancelaria z Warszawy świadczy wsparcie osobom, które chcą wytoczyć proces, bądź zostały w nim oskarżone. Sytuacje takie jak pobicia, włamania, wypadki, czy naruszenia nietykalności cielesnej to sprawy karne. Adwokat z kancelarii może świadczyć pomoc poszkodowanym - zaczynając od przygotowania odpowiednich dokumentów, na procesie kończąc.

kancelaria radcy prawnego Toruń

Wspieramy m.in. przedsiębiorców startujących ze swoim biznesem oraz większe i mniejsze firmy w zakresie kodeksu pracy, gospodarczego czy odszkodowań. Kancelaria radcy prawnego działa w Toruniu oferując doradztwo długoterminowe, jak i jednorazową pomoc w obszarze ochrony informacji, spraw sądowych i administracyjnych.

Adwokat rodzinny

Prawo rodzinne Łódź

Specjalizacją naszej kancelarii w Łodzi jest prawo rodzinne i opiekuńcze. Udzielamy wsparcia w postępowaniach z zakresu rozwodu i unieważnienia małżeństwa, separacji, alimentów, ustalenia miejsca zamieszkania lub pobytu dziecka, kontaktów z dzieckiem, konkubinatu, ustalenia i zaprzeczenia ojcostwa lub macierzyństwa.

Skup kabli

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której prowadzimy profesjonalny skup kabli. Rawicz stanowi siedzibę naszej firmy. Możecie u nas także w bezpieczny sposób pozbyć się pojazdu, jaki jest dla Was nieużytecznym. Skupujemy kable miedziane, utylizujemy sprzęt komputerowy czy wykonujemy recykling elektrośmieci.

Magdalena Baturo-Wilk

Adwokat Bydgoszcz

Jeżeli interesuje Cię pomoc w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego - udzieli Ci jej doświadczony adwokat. Bydgoszcz to miasto, w którym działa specjalistka od tego typu spraw. Wysokie kompetencje i doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat sprawia, że jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, z jaką sprawą do niej przyjdziesz możesz być pewien, że spotkasz się z zaangażowaniem i wnikliwym podejściem do problemu. Wybierając tego prawnika w Bydgoszczy możesz być pewny, że współpraca przyniesie Ci powody do zadowolenia.

Sporządzanie aktów

kancelaria Notarialna bielsko

Ryszard Ruśkowski świadczy usługi z zakresu przygotowywania protestów wekslów, a także aktów dotyczących wierzytelności. W swojej kancelarii w Bielsku-Białej, notariusz sporządza oświadczenia dotyczące wierzytelności, w tym umowy przejęcia długu, przelewu wierzytelności, ustanowienia hipoteki, a także sprzedaży przedsiębiorstwa oraz poddaniu się egzekucji. Każde spotkanie powinno zostać ustalone wcześniej drogą telefoniczną.

transakcje na rynku kapitałowym

doradztwo transakcyjne

Grupę naszych specjalistów, tworzą odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Zaangażowani i sumienni w powierzonych im zadaniach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi doradztwo transakcyjne. Nasi doradcy zajmą się Państwa sprawą w sposób indywidualny oraz profesjonalny. Zapraszamy do zapoznania się z nasza bogata ofertą świadczonych usług.