http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/

Komornik sądowy Bydgoszcz

Michał Popiel to komornik sądowy z Bydgoszczy, którego specjalnością jest odzyskiwanie należności oraz przeprowadzanie licytacji. Na stronie znajdują się wszelkie informacje na temat działalności tego profesjonalisty, jak również wszelkich procesów, które wykonał. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

bdtviken.pl | Firma w norwegii

Założenie firmy Norwegia

Oprócz usług finansowych jakie świadczy nasza firma, prowadzimy również doradztwo prawne i księgowe. Pomożemy założyć, zarejestrować i sprawdzić działalność gospodarczą w Norwegii, a także w Polsce. Pomożemy skompletować i wypełnić wszystkie dokumenty z tym związane. Ponadto zapewniamy kompleksową pomoc w prowadzeniu księgowości i rozliczaniu podatkowym. Przeprowadzimy audyty wewnętrzne oraz sporządzimy sprawozdania finansowe. Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług, zgodną z przepisami prawa skandynawskiego i polskiego.

Dochodzenie roszczeń przez komornika

kancelaria komornicza

Każdy funkcjonariusz publiczny wykonuje swoją profesję na podstawie szczegółowych zapisów prawnych. Kancelaria komornicza również działa na tej zasadzie, zajmując się między innymi egzekucją majątku. Działania te mają na celu odzyskanie długu, który nie został spłacony wierzycielowi zgodnie z terminem. Zadaniem osoby wykonującej tę profesję jest również dochodzenie roszczeń niepieniężnych.

Kancelaria adwokacka

Sprawy karne adwokat Warszawa

Kancelaria z Warszawy świadczy wsparcie osobom, które chcą wytoczyć proces, bądź zostały w nim oskarżone. Sytuacje takie jak pobicia, włamania, wypadki, czy naruszenia nietykalności cielesnej to sprawy karne. Adwokat z kancelarii może świadczyć pomoc poszkodowanym - zaczynając od przygotowania odpowiednich dokumentów, na procesie kończąc.

Adwokat rodzinny

Prawo rodzinne Łódź

Specjalizacją naszej kancelarii w Łodzi jest prawo rodzinne i opiekuńcze. Udzielamy wsparcia w postępowaniach z zakresu rozwodu i unieważnienia małżeństwa, separacji, alimentów, ustalenia miejsca zamieszkania lub pobytu dziecka, kontaktów z dzieckiem, konkubinatu, ustalenia i zaprzeczenia ojcostwa lub macierzyństwa.

Skup kabli

Skup kabli

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której prowadzimy profesjonalny skup kabli. Rawicz stanowi siedzibę naszej firmy. Możecie u nas także w bezpieczny sposób pozbyć się pojazdu, jaki jest dla Was nieużytecznym. Skupujemy kable miedziane, utylizujemy sprzęt komputerowy czy wykonujemy recykling elektrośmieci.

Sporządzanie aktów

kancelaria Notarialna bielsko

Ryszard Ruśkowski świadczy usługi z zakresu przygotowywania protestów wekslów, a także aktów dotyczących wierzytelności. W swojej kancelarii w Bielsku-Białej, notariusz sporządza oświadczenia dotyczące wierzytelności, w tym umowy przejęcia długu, przelewu wierzytelności, ustanowienia hipoteki, a także sprzedaży przedsiębiorstwa oraz poddaniu się egzekucji. Każde spotkanie powinno zostać ustalone wcześniej drogą telefoniczną.

transakcje na rynku kapitałowym

doradztwo transakcyjne

Grupę naszych specjalistów, tworzą odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Zaangażowani i sumienni w powierzonych im zadaniach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi doradztwo transakcyjne. Nasi doradcy zajmą się Państwa sprawą w sposób indywidualny oraz profesjonalny. Zapraszamy do zapoznania się z nasza bogata ofertą świadczonych usług.

Profesjonalna kancelaria prawna

notariusz świdnica

Jeżeli potrzebny Ci doświadczony i odpowiedzialny notariusz - polecamy usługi naszej kancelarii. Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki - przeprowadzamy czynności notarialne takie jak sporządzanie aktów, testamentów i innych dokumentów. Zawsze staramy się, by nasze usługi dokładnie odpowiadały potrzebom klientów. Jeżeli szukasz najbardziej kompetentnego notariusza w Świdnicy, znalazłeś się we właściwym miejscu. Szczegółowe informacje na temat zakresu działalności naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie.

Pomoc prawna

Radca prawny

Prowadzimy postępowania spadkowe, administracyjne i przed innymi sądami. Radca prawny z Wyszkowa świadczy pomoc z zakresu zagadnień rodzinnych i opiekuńczych. Nasze usługi dotyczą postępowań w zakresie rozwodów, spraw o przyznanie alimentów oraz podziału majątku. Obsługujemy także podmioty prowadzące własną działalność - przewodniczymy negocjacjom handlowym, pomagamy w sfinalizowaniu umów związanych z obrotem gospodarczym.

Adwokat rozwód

Pozew o rozwód Białystok

Kancelaria prawna Adwokat Natalii Wiśniewskiej z Białegostoku świadczy obsługę prawną małżonków zamierzających rozwiązać swój związek. Adwokat podczas rozwodu proponuje możliwe kroki, które można podjąć w celu ochrony swoich praw i roszczeń. W przypadku porozumienia współmałżonków i nieorzekania o winie, wyrok może zapaść już podczas pierwszej rozprawy, nawet gdy para ma małoletnie dzieci. Wiele zależy zatem od postawy dwojga ludzi. Honorarium dla mecenasa również zależy od zawiłości sprawy i ilości spotkań w sądzie.

Pomoc przy rozwodach

Rozwód Poznań

Nasza kancelaria świadczy swoim klientom pomoc oraz porady prawne. Rozwód jest głównym tematem, jakim zajmują się nasi prawnicy. Oferujemy pomoc klientom, których życie małżeńskie uległo zniszczeniu. Wspólnie ustalamy strategię procesową oraz reprezentujemy klientów na sali sądowej na terenie całego Poznania i okolic.