Projektowanie i budowa stoisk targowych

Budowa stoisk targowych

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem i budową stoisk targowych. Dzięki naszym produktom powstało wiele atrakcyjnych stoisk targowych. Systemy naszej firmy to rozwiązania o niezwykle elastycznym zastosowaniu umożliwiającym łatwą rozbudowę. Oferujemy atrakcyjne formy leasingu systemów targowych naszej produkcji.

http://www.hopson.pl/

Ulotki

W ofercie świadczonych przez nas usług znajdziecie Państwo także druk offsetowy, który pozwala na wydrukowanie dużej ilości jednakowych materiałów, takich jak na przykład ulotki. Poznań jest miastem, gdzie możecie Państwo skorzystać z naszej oferty na miejscu. Wykonujemy także w zdalnej formie realizacje Państwa zamówień. Najtańsze ulotki w Poznaniu tylko w drukarni Hopson! Sprawdźcie Państwo promocyjne ceny, jakie przygotowaliśmy dla swoich klientów, by spełnić Państwa oczekiwania i zaproponować ciekawe rozwiązania.

Sprzedaż we firmie Bud-Net

donice betonowe

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego dostawcy szamb betonowych, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Bud-Net. W naszym asortymencie znajdują się zbiorniki wykonane z najlepszych materiałów za pomocą sprawdzonych technik, wyróżniające się szczelnością, odpornością na wiele czynników, a także funkcjonalnością. W naszym asortymencie znajdują się konstrukcje o jednej, dwóch oraz wielu komorach, dzięki czemu każdy Klient znajdzie wersję, która będzie odpowiadała jego zapotrzebowaniu. Oferujemy korzystne ceny.

ścianka reklamowa

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z propozycji naszej firmy Fitchoice, której specjalnością jest dostarczanie nowoczesnych systemów wystawienniczych takich, jak ścianka reklamowa. Zapewniamy o ich wysokiej jakości oraz skuteczności, która pozwala na prezentację marki, produktu lub usługi w sposób doskonały.

Smycze i inne gadżety reklamowe

Smycze na zamówienie

Jako doświadczony producent, dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości smycze na zamówienie z nadrukami. Dzięki nam będziecie Państwo mogli wypromować Waszą działalność, sprzedawane produkty czy świadczone usługi. Nasz nowoczesny sprzęt, który mamy do dyspozycji pozwala na nadrukowanie odpowiednich emblematów, logo firmowego czy hasła promocyjnego. Oferujemy Państwu również podkładki na myszy w różnych kolorach oraz wzorach, według indywidualnych projektów.

Gadżety firmowe

Katalogi klejone

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę, w ramach której przygotujemy na potrzeby prowadzonych w Waszym przedsiębiorstwie działań marketingowych odpowiednie materiały reklamowe. Katalogi klejone należą do efektywnego i efektownego sposobu prezentowanie swojej oferty przez firmę. Wykonamy je dla Was!

Grupa energetyczna na Pomorzu

GPEC

Przedsiębiorstwo prowadzi produkcję, sprzedaż i dystrybucję ciepła na terenie Pomorza. Grupa GPEC rokrocznie zwiększa udział w rynku energetycznym i pozyskuje nowych klientów. Wprowadza nowoczesne rozwiązania związane z m.in. modernizacją technologii. Grupa zatrudnia blisko 500 osób i oferuje 7 programów rozwojowych dla pracowników.