A2 - sprawny przejazd przez Polskę

Autostrady w Polsce

Niezależnie od tego czy planujesz rodzinną wycieczkę, czy też przewóz towarów, Twoją podróż znacznie usprawnią autostrady w Polsce. Zarządca A2, która łączy Świecko z Warszawą, udostępnił platformę internetową z bieżącymi informacjami o utrudnieniach, modernizacjach, wypadkach czy też punktach poboru opłat.

Biuro prowadzące księgowość

Usługi rachunkowe

Jesteśmy biurem prowadzącym księgowość dla firm. Nasze usługi rachunkowe obejmują m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, rozliczenia VAT, CIT, PIT i z ZUS. Ponadto, pomagamy zoptymalizować działanie przedsiębiorstwa poprzez ograniczenie kosztów jego prowadzenia oraz obsługujemy wszystkie formy opodatkowania, które są stosowane w polskich przedsiębiorstwach.

Handel w przedsiębiorstwach

gotowe spółki

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami zajmującymi się rozwijaniem strategii biznesowych. Do głównych działań należy sprzedaż gotowych spółek z o.o. oraz wsparcie podczas sporządzania umów czy rejestrowania działalności, od samego początku istnienia zakładu do uzyskania pełnej samodzielności w prowadzeniu własnego interesu.

Handel diamentami

Lombard Wrocław

Nasz kantor oraz lombard oferuje też Państwu fachową usługę wyceny oraz sprzedaży diamentów. Nasza wiedza o tym kamieniu pozwala na ustalenie rzeczywistej wartości oferowanego przedmiotu - dlatego z propozycji powinny być zadowolone obie strony. Oferujemy też wymianę walut - dolara amerykańskiego, euro.

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

Właściwie zaplanowana optymalizacja oraz doradztwo podatkowe jest skuteczną pomocą w trosce o właściwy standard rozliczeń. Plan może przewidywać różnego rodzaju działania, mające na celu usprawnienie i utrzymanie formy na wysokiej pozycji na rynku. Wskażemy również na występujące nieprawidłowości w Waszej dokumentacji.

Papier

Papier

Dostępny w naszej ofercie papier ksero na pewno sprosta państwa oczekiwaniom. Różne jego wersje dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Dlatego też w asortymencie Papier24h.pl znajdą państwo materiał do druku wysokonakładowego, przeznaczony do drukarek laserowych oraz wydruku eleganckich broszurek firmowych.

Szkolenia i kursy BHP

usługi BHP Warszawa

Naszą specjalnością są różnorodne usługi BHP. Warszawa, jako nasza siedziba, to miejsce, w którym najczęściej znajdujemy Klientów. Oferowane usługi BHP to przede wszystkim szkolenia - BHP czy ppoż. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej atrakcyjnej oferty profesjonalnych usług BHP.

Graftax

Pełna księgowość Wrocław

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura rachunkowego, gdzie znajdziecie pomoc ze strony naszych doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki nam możliwe jest prowadzenie dla Was odpowiedniej dokumentacji. Przygotowane przez nas rozwiązania to tworzenie dla Was ksiąg handlowych czy też przychodów i rozchodów. Wykonywana przez nas pełna księgowość jest zgodna z obecnie przyjętymi przepisami prawa. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, gdzie można się z nami spotkać.

Pomoc kadrowa

Program kadrowy

Jesteśmy firmą, która od lat wspiera funkcjonowanie przedsiębiorstw. Nasze rozwiązania pozwalają na ewidencję czasu pracy, rozliczają majątek trwały firmy, a także kontrolują procesy płatności i rozliczeń. Oferujemy takie rozwiązania jak system ERP, HR czy program kadrowy. Naszym zadaniem jest też pomoc w tworzeniu planów i prognoz. Chcesz lepiej zarządzać przedsiębiorstwem? Zgłoś się do nas!

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia rodzinne

W naszej firmie znajdziesz ubezpieczenia, dzięki którym poczujesz, że znalazłeś się pod dobrą opieką i będziesz mógł spać spokojnie. Nasza oferta w tym zakresie jest bardzo zróżnicowana i elastyczna - dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. To daje nam pewność, że nasze ubezpieczenia na życie, mieszkaniowe, samochodowe i wszystkie inne sprawią, że współpracę z nami będą wspominać z uśmiechem. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci dobrać najkorzystniejszą ofertę w tym zakresie.

Wydawnictwo akcydensowe Prometex

Drukarnia Katowice

W sposób profesjonalny wykonujemy wszelkiego rodzaju druki akcydensowe. Dokładamy starań, aby zachowały swój unikalny charakter i oryginalny wygląd. Wykorzystujemy do tego celu zaawansowane technologicznie maszyny poligraficzne i wysokiej jakości materiały. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na akcydensy. Zapewniamy konkurencyjne ceny wszystkich formularzy i druków. Nasza drukarnia mieści się w pobliżu Katowic.

Jak założyć firmę?

zakładanie działalności gospodarczej online

Zastanawiasz się, jak założyć firmę? Nasze biuro rachunkowe Ci w tym pomoże. Chociaż zakładanie działalności gospodarczej online nie zawsze jest łatwe, to z naszym wsparciem, zobaczysz, że nie ma się, czym martwić. Warto skorzystać z naszych usług, gdyż dzięki temu nie musisz składać wizyty w urzędzie, a usługa jest całkowicie bezpłatna.