A2 - sprawny przejazd przez Polskę

Autostrady w Polsce

Niezależnie od tego czy planujesz rodzinną wycieczkę, czy też przewóz towarów, Twoją podróż znacznie usprawnią autostrady w Polsce. Zarządca A2, która łączy Świecko z Warszawą, udostępnił platformę internetową z bieżącymi informacjami o utrudnieniach, modernizacjach, wypadkach czy też punktach poboru opłat.

Biuro prowadzące księgowość

Usługi rachunkowe

Jesteśmy biurem prowadzącym księgowość dla firm. Nasze usługi rachunkowe obejmują m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, rozliczenia VAT, CIT, PIT i z ZUS. Ponadto, pomagamy zoptymalizować działanie przedsiębiorstwa poprzez ograniczenie kosztów jego prowadzenia oraz obsługujemy wszystkie formy opodatkowania, które są stosowane w polskich przedsiębiorstwach.

Handel w przedsiębiorstwach

gotowe spółki

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami zajmującymi się rozwijaniem strategii biznesowych. Do głównych działań należy sprzedaż gotowych spółek z o.o. oraz wsparcie podczas sporządzania umów czy rejestrowania działalności, od samego początku istnienia zakładu do uzyskania pełnej samodzielności w prowadzeniu własnego interesu.

Handel diamentami

Lombard Wrocław

Nasz kantor oraz lombard oferuje też Państwu fachową usługę wyceny oraz sprzedaży diamentów. Nasza wiedza o tym kamieniu pozwala na ustalenie rzeczywistej wartości oferowanego przedmiotu - dlatego z propozycji powinny być zadowolone obie strony. Oferujemy też wymianę walut - dolara amerykańskiego, euro.

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

Właściwie zaplanowana optymalizacja oraz doradztwo podatkowe jest skuteczną pomocą w trosce o właściwy standard rozliczeń. Plan może przewidywać różnego rodzaju działania, mające na celu usprawnienie i utrzymanie formy na wysokiej pozycji na rynku. Wskażemy również na występujące nieprawidłowości w Waszej dokumentacji.

Zarządzanie finansami

Rachunkowość Wrocław

Masz dosyć użerania się ze sprawami finansowymi swojej firmy i chcesz, by ktoś inny się tym zajął? Polecamy nasze przedsiębiorstwo, dla którego rachunkowość nie stanowi żadnego problemu. Już od wielu lat świadczymy usługi z tej dziedziny w sposób rzetelny, terminowy i zgodny z przepisami. Nasze biuro mieści się we Wrocławiu.

Papier

Papier

Dostępny w naszej ofercie papier ksero na pewno sprosta państwa oczekiwaniom. Różne jego wersje dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Dlatego też w asortymencie Papier24h.pl znajdą państwo materiał do druku wysokonakładowego, przeznaczony do drukarek laserowych oraz wydruku eleganckich broszurek firmowych.

Szkolenia i kursy BHP

usługi BHP Warszawa

Naszą specjalnością są różnorodne usługi BHP. Warszawa, jako nasza siedziba, to miejsce, w którym najczęściej znajdujemy Klientów. Oferowane usługi BHP to przede wszystkim szkolenia - BHP czy ppoż. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej atrakcyjnej oferty profesjonalnych usług BHP.

odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania powypadkowe

W naszej kancelarii znajdziecie Państwo pomoc w zakresie licznych usług, jakie dla Państwa świadczymy. By zapewnić Państwu nie tylko wskazanie możliwego postępowania, ale także przygotujemy dla Państwa odpowiednie dokumenty czy pisma, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie należności, takiej jak na przykład odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne.

Bezpieczeństwo firmy to podstawa

Polisy dla firm

Witaj w Gajecki Ubezpieczenia. Oferujemy polisy dla firm, w tym ubezpieczenie budynków firmowych przed kradzieżą lub pożarem. Ze szczególną starannością jesteśmy w stanie zaproponować różnorodne opcje ochrony i polis od najlepszych firm działających na terenie kraju. Tylko u nas znajdziesz ochronę na miarę swoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy.

Szkolenie z szybkiego przyswajania wiedzy

Nauka szybkiego czytania

Wiele osób zastanawia się nieustannie nad tym, w jaki sposób poprawić efektywność własnego przyswajania. Szczególnie ważne jest to dla studentów, oraz dla tych osób, których zawód związanych jest na przykład z pracą naukową. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją strony internetowej Horyzont Bez Końca, która okazuje się być najlepszym źródłem szkoleń związanych z nauką szybkiego czytania online. Zachęcamy do kontaktu oraz zadawania pytań naszym konsultantom. Gwarantujemy znaczne zwiększenie efektywności.

Usługi biura rachunkowego

Usługi biura rachunkowego

Jesteśmy całkowicie świadomi tego, że standardowe usługi biura rachunkowego nie są wystarczające dla młodych i dynamicznie się rozwijających firm. Dlatego też proponujemy Państwu kompleksowe wsparcie w postaci wielu korzystnych usług. Może to być zarówno zlecenie dokonania sprawozdania finansowego, jak również stała forma współpracy opierająca się na prowadzeniu ksiąg ewidencyjnych. Jesteśmy w stanie zająć się także windykacją, która pozwoli zachować Państwu płynność i stabilność finansową. Zachęcamy do współpracy.

Administracja nieruchomościami

zarządzanie najmem Kraków

Poszukujesz firmy, której przekażesz obowiązki związane z administracją posiadanych przez siebie lokali? Zarządzanie najmem to nasza misja, którą od 15 lat realizujemy na terenie Krakowa. Oferujemy całościową opiekę i nadzór nad powierzonymi mieszkaniami. Do podejmowanych przez nas działań należy: tworzenie oferty, podpisywanie umów, rozliczenie i pobieranie opłat, reagowanie w sytuacjach nagłych, pielęgnacja terenów zielonych oraz utrzymanie czystości. Chętnie staniemy się Twoim partnerem i zadbamy o profesjonalne administrowanie Twoją nieruchomością!

Graftax

Pełna księgowość Wrocław

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura rachunkowego, gdzie znajdziecie pomoc ze strony naszych doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki nam możliwe jest prowadzenie dla Was odpowiedniej dokumentacji. Przygotowane przez nas rozwiązania to tworzenie dla Was ksiąg handlowych czy też przychodów i rozchodów. Wykonywana przez nas pełna księgowość jest zgodna z obecnie przyjętymi przepisami prawa. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, gdzie można się z nami spotkać.