A2 - sprawny przejazd przez Polskę

Autostrady w Polsce

Niezależnie od tego czy planujesz rodzinną wycieczkę, czy też przewóz towarów, Twoją podróż znacznie usprawnią autostrady w Polsce. Zarządca A2, która łączy Świecko z Warszawą, udostępnił platformę internetową z bieżącymi informacjami o utrudnieniach, modernizacjach, wypadkach czy też punktach poboru opłat.

Biuro prowadzące księgowość

Usługi rachunkowe

Jesteśmy biurem prowadzącym księgowość dla firm. Nasze usługi rachunkowe obejmują m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, rozliczenia VAT, CIT, PIT i z ZUS. Ponadto, pomagamy zoptymalizować działanie przedsiębiorstwa poprzez ograniczenie kosztów jego prowadzenia oraz obsługujemy wszystkie formy opodatkowania, które są stosowane w polskich przedsiębiorstwach.

Handel w przedsiębiorstwach

gotowe spółki

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami zajmującymi się rozwijaniem strategii biznesowych. Do głównych działań należy sprzedaż gotowych spółek z o.o. oraz wsparcie podczas sporządzania umów czy rejestrowania działalności, od samego początku istnienia zakładu do uzyskania pełnej samodzielności w prowadzeniu własnego interesu.

Handel diamentami

Lombard Wrocław

Nasz kantor oraz lombard oferuje też Państwu fachową usługę wyceny oraz sprzedaży diamentów. Nasza wiedza o tym kamieniu pozwala na ustalenie rzeczywistej wartości oferowanego przedmiotu - dlatego z propozycji powinny być zadowolone obie strony. Oferujemy też wymianę walut - dolara amerykańskiego, euro.

Doradztwo podatkowe

Właściwie zaplanowana optymalizacja oraz doradztwo podatkowe jest skuteczną pomocą w trosce o właściwy standard rozliczeń. Plan może przewidywać różnego rodzaju działania, mające na celu usprawnienie i utrzymanie formy na wysokiej pozycji na rynku. Wskażemy również na występujące nieprawidłowości w Waszej dokumentacji.

Zarządzanie finansami

Rachunkowość Wrocław

Masz dosyć użerania się ze sprawami finansowymi swojej firmy i chcesz, by ktoś inny się tym zajął? Polecamy nasze przedsiębiorstwo, dla którego rachunkowość nie stanowi żadnego problemu. Już od wielu lat świadczymy usługi z tej dziedziny w sposób rzetelny, terminowy i zgodny z przepisami. Nasze biuro mieści się we Wrocławiu.

Papier

Dostępny w naszej ofercie papier ksero na pewno sprosta państwa oczekiwaniom. Różne jego wersje dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Dlatego też w asortymencie Papier24h.pl znajdą państwo materiał do druku wysokonakładowego, przeznaczony do drukarek laserowych oraz wydruku eleganckich broszurek firmowych.

Szkolenia i kursy BHP

usługi BHP Warszawa

Naszą specjalnością są różnorodne usługi BHP. Warszawa, jako nasza siedziba, to miejsce, w którym najczęściej znajdujemy Klientów. Oferowane usługi BHP to przede wszystkim szkolenia - BHP czy ppoż. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej atrakcyjnej oferty profesjonalnych usług BHP.

odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania powypadkowe

W naszej kancelarii znajdziecie Państwo pomoc w zakresie licznych usług, jakie dla Państwa świadczymy. By zapewnić Państwu nie tylko wskazanie możliwego postępowania, ale także przygotujemy dla Państwa odpowiednie dokumenty czy pisma, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie należności, takiej jak na przykład odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne.

Bezpieczeństwo firmy to podstawa

Polisy dla firm

Witaj w Gajecki Ubezpieczenia. Oferujemy polisy dla firm, w tym ubezpieczenie budynków firmowych przed kradzieżą lub pożarem. Ze szczególną starannością jesteśmy w stanie zaproponować różnorodne opcje ochrony i polis od najlepszych firm działających na terenie kraju. Tylko u nas znajdziesz ochronę na miarę swoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy.

Pomoc w wynajęciu mieszkania

Obsługa najmu Warszawa

Zapewniamy pomoc w zarządzaniu nieruchomościami - zajmujemy się przygotowaniem pomieszczenia, publikacją ogłoszenia, poszukiwaniem i weryfikacją zainteresowanych, negocjacji oraz zawarcia umowy. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy obsługa najmu mieszkań, domów, lokali użytkowych. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Szkolenie z szybkiego przyswajania wiedzy

Nauka szybkiego czytania

Wiele osób zastanawia się nieustannie nad tym, w jaki sposób poprawić efektywność własnego przyswajania. Szczególnie ważne jest to dla studentów, oraz dla tych osób, których zawód związanych jest na przykład z pracą naukową. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją strony internetowej Horyzont Bez Końca, która okazuje się być najlepszym źródłem szkoleń związanych z nauką szybkiego czytania online. Zachęcamy do kontaktu oraz zadawania pytań naszym konsultantom. Gwarantujemy znaczne zwiększenie efektywności.