Global Collection Service - negocjacje z dłużnikami

Windykacja Niemcy

Jako część międzynarodowej grupy, Global Collection Service jest najlepszą gwarancją renomy, skuteczności działania oraz profesjonalnej obsługi klienta. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy szereg procedur, które pozwalają nam na efektywne odzyskanie należności i to niezależnie od szerokości geograficznej. Nie ma znaczenia, gdzie znajduje się Twój dłużnik. Niemcy, Anglia, a może Norwegia? - prowadzona przez nas windykacja musi zakończyć się Twoim i naszym sukcesem. Dowiedz się więcej o działalności firmy na naszej stronie internetowej.

A2 - sprawny przejazd przez Polskę

Autostrady w Polsce

Niezależnie od tego czy planujesz rodzinną wycieczkę, czy też przewóz towarów, Twoją podróż znacznie usprawnią autostrady w Polsce. Zarządca A2, która łączy Świecko z Warszawą, udostępnił platformę internetową z bieżącymi informacjami o utrudnieniach, modernizacjach, wypadkach czy też punktach poboru opłat.

Corporate finance - http://capitalone.pl/

Corporate finance

Działamy w obszarze Corporate Finance, zajmując się szeroko pojętymi finansami na poziomie korporacyjnym. Oznacza to, że świadczymy pomoc przedsiębiorstwom, które potrzebują profesjonalnego i rzeczowego wsparcie w wielu dziedzinach tj. wycena spółki, kwestie podatkowe, fuzje i przejęcia, itp. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz umiejętności, aby realizować wszelkiego rodzaju pomoc finansową, świadczoną przez naszą firmę. Zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z naszymi usługami.

Kurs dla rehabilitanta

Kursy do specjalizacji

Jeśli zależy ci na pogłębianiu wiedzy umiejętności w dziedzinie rehabilitowania małych pacjentów z dysfunkcjami, zapisz się na kursy do specjalizacji do Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Katowicach. Tutaj uczymy w gronie ekspertów nowatorskich metod wspomagających standardowe procesy leczenia. Polecamy metodę PNF - sprawdzoną u pacjentów neurologicznych, jak również z kontuzjami sportowymi czy też schorzeniami mięśniowo-nerwowymi. To sposób m.in. na leczenie wad postawy oraz skoliozy ruchem.

Biuro prowadzące księgowość

Usługi rachunkowe

Jesteśmy biurem prowadzącym księgowość dla firm. Nasze usługi rachunkowe obejmują m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, rozliczenia VAT, CIT, PIT i z ZUS. Ponadto, pomagamy zoptymalizować działanie przedsiębiorstwa poprzez ograniczenie kosztów jego prowadzenia oraz obsługujemy wszystkie formy opodatkowania, które są stosowane w polskich przedsiębiorstwach.