Dmuchańce - świetna zabawa, nie tylko dla dzieci.

Dmuchańce

Moc atrakcji to firma, która działa w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży wynajmu dmuchańców w Warszawie. Realizujemy eventy na piknikach krajowych oraz imprezy plenerowe i eventy firmowe. Do wykonania każdego eventu wykorzystujemy całą, zdobytą w wyniku zrealizowanych już projektów, wiedzę teoretyczna oraz umiejętności praktyczne. Posiłkujemy się także nowinkami z dziedziny marketingu, brandingu oraz reklamy. Działamy w oparciu o stały kontakt ze zleceniodawcą, co pozwala nam na bieżąco wprowadzać zamiany i korekty. Wynajmij dmuchaniec dla dorosłych u nas!

Want to party all night?

Club in Warsaw

Best music! Great people! Unforgettable experience in the heart of Poland! Interested? Then meet us in our club in Warsaw! Have fun to the music of great DJs, dance the whole night and meet new, amazing boys and girls that know how to rock! Want to come with some friends? Now you can make a reservation online, so don’t wait any longer.

Imprezy z piosenkami The Beatles

Tribute band

Kto z nas nigdy nie marzył o tym, by bawić się do "Twist and Shout", "She Loves You" czy "All You Need is Love"? Dzięki naszemu zespołowi macie szansę, żebyby jeszcze raz przywołać niepowtarzalny klimat lat 60. Nasz wyjątkowy tribute band rozkręci każdą zabawę - urodziny, rocznicę, studniówkę czy ślub.