Kamping

Pole namiotowe

Chcesz spędzić tegoroczne wakacje w niecodzienny sposób? Masz ochotę poczuć się, jak za starych dobrych czasów na koloniach pod gołym niebem? Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty, na którą składa się pole namiotowe we Wleniu. Zabierz przyjaciół i rodzinę i przeżyjcie niezapomnianą przygodę!

Zespół muzyczny na imprezy

Oprawa muzyczna eventów

Decydując się na wybór oprawy muzycznej na imprezę integracyjną, wydarzenie firmowe, event kulturalny, czy też bale karnawałowe, należy mieć na uwadze zróżnicowane gusta wszystkich gości. FireBand to kapela, która specjalizuje się w muzycznej oprawie wszelkiego rodzaju wydarzeń, w tym również wesel, jubileuszy lub innych o charakterze rodzinnym. Zespół tworzy piątka pełnych energii muzyków, o różnej wrażliwości, którzy świetnie uzupełniają się na scenie. Dobór repertuaru zawsze indywidualnie ustalamy z naszym klientem.

Gry na impreze

Gry na impreze

Szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wieczoru z rodziną lub rozrywki na spotkanie z przyjaciółmi? Nasz internetowy sklep oferuje m.in. gry karciane, które zapewniają solidną dawkę adrenaliny, śmiechu oraz emocji dla wszystkich uczestników. Szeroki wybór produktów gwarantuje, że każdy znajdzie produkt idealny dla siebie - odpowiednio dobrany do zainteresowań lub taki, który spodoba się wszystkim uczestnikom. Dostępne rozrywki dla dorosłych oraz te przeznaczone do stosowania przez młodszych użytkowników.

Sklep z militariami

Sklep z militariami

Sklep z militariami przyciąga specyficzny rodzaj klientów. Zakupów dokonują tu ludzie, którzy żyją z pełnią życia, ciesząc się swoimi pasjami i spędzając aktywnie czas. Sklep z militariami musi więc wychodzić na przeciw ogromnym oczekiwaniom swoich odbiorców. Dlatego znajdą Państwo u nas jedynie sprzęt wysokiej jakości, który cechuje się ogromną wytrzymałością. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu wiemy również, jak zaoferować naszym klientom niezwykle przystępne ceny wszystkich naszych produktów.