Wodzirej na wesele

Dj wodzirej

Jako DJ na wesele byłem zapraszany wielokrotnie, dlatego doskonale znam specyfikę zabaw weselnych i potrafię dobrać odpowiedni repertuar do tej okazji. Doskonale zdaję sobie sprawę, że podczas takiej uczty każdy pragnie oddać się szaleństwu tanecznemu, dlatego przygotowuję odpowiednio skoczne i radosne utwory. Wiele z nich to hity minionych lat oraz aktualne utwory znajdujące się na listach top 10 rozgłośni radiowych i kanałów muzycznych. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Szkoła taneczna dla najmłodszych

Nauka tańca dla dzieci

Ruch i poczucie rytmu warto rozwijać już od najmłodszych lat życia. Nauka tańca dla dzieci to doskonała okazja, by po stymulować rozwój zdolności motorycznych malucha, a przy okazji masa wspaniałej zabawy. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, a podopieczni podzieleni są na grupy zależnie od wieku i wybranego stylu.

Fotoksiążka

album drewniany z grawerem

Przechowywanie zdjęć w formie cyfrowej jest wygodne i praktyczne, jednak warto mieć wydrukowaną wersję pamiątek z ważnych wydarzeń. Na długie lata posłuży nam album drewniany z grawerem. Będzie idealnym upominkiem na ślub, Chrzest czy Pierwszą Komunię. Klient może personalizować produkt, dodając wybrany napis, kolor kartek czy rodzaj zawiasów.

sklep z bateriami

akumulatorki 18650

Jeżeli szukają Państwo niezawodnych akumulatorków 18650, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu. W naszym asortymencie znajdują się najlepsze modele ogniw, które są idealnym zastępstwem dla baterii tego typu. Są nie tylko wydajne i wytrzymałe, ale pozwalają także na pełne, wielokrotne ładowanie, zmniejszając tym samym koszty zasilania danego urządzenia. Dostępne u nas modele pochodzą od najlepszych producentów, dzięki czemu odznaczają się doskonałymi parametrami. Oferujemy korzystne ceny.

Przedstawienia teatralne

Teatr objazdowy dla dzieci

Wystawiamy różnorodne sztuki dla maluchów. Nasz teatr objazdowy dla dzieci proponuje spektakle, które jednocześnie bawią oraz uczą poprzez prezentowanie ciekawostek. W trakcie przedstawień prowadzone są zabawy interaktywne, dzięki czemu widownia jeszcze bardziej interesuje się fabułą i się nie nudzi.

muzyczni.pl

Gitary

W naszym asortymencie znajdą Państwo solidne instrumenty muzyczne, m. in. gitary. To nie tylko czyste brzmienie, ale coś głębszego. Usiądź i zagraj na naszym instrumencie, a poczujesz jak przez Twoje ciało przepływa muzyka. Pokochaj płynne i naturalne dźwięki. Wielu naszych klientów już zatraciło się w pięknie muzyki - zarówno początkujący instrumentaliści, jak i profesjonalni muzycy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą fanów muzyki do skorzystania z proponowanych usług.

Artykuły do pakowania

Foldery z nadrukiem na zdjęcia

Zapraszamy do zakupu eleganckich, papierowych kopert. Foldery z nadrukiem na zdjęcia sprawdzą w przygotowywaniu pakietów z efektami sesji lub fotoreportaży. Będzie to doskonałe uświetnienie pamiątki ze ślubu, chrzcin lub komunii, które potem klienci mogą także rozdać wraz z fotografiami swoim bliskim.