Wodzirej na wesele

Dj wodzirej

Jako DJ na wesele byłem zapraszany wielokrotnie, dlatego doskonale znam specyfikę zabaw weselnych i potrafię dobrać odpowiedni repertuar do tej okazji. Doskonale zdaję sobie sprawę, że podczas takiej uczty każdy pragnie oddać się szaleństwu tanecznemu, dlatego przygotowuję odpowiednio skoczne i radosne utwory. Wiele z nich to hity minionych lat oraz aktualne utwory znajdujące się na listach top 10 rozgłośni radiowych i kanałów muzycznych. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Fotoksiążka

album drewniany z grawerem

Przechowywanie zdjęć w formie cyfrowej jest wygodne i praktyczne, jednak warto mieć wydrukowaną wersję pamiątek z ważnych wydarzeń. Na długie lata posłuży nam album drewniany z grawerem. Będzie idealnym upominkiem na ślub, Chrzest czy Pierwszą Komunię. Klient może personalizować produkt, dodając wybrany napis, kolor kartek czy rodzaj zawiasów.

sklep z bateriami

akumulatorki 18650

Jeżeli szukają Państwo niezawodnych akumulatorków 18650, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu. W naszym asortymencie znajdują się najlepsze modele ogniw, które są idealnym zastępstwem dla baterii tego typu. Są nie tylko wydajne i wytrzymałe, ale pozwalają także na pełne, wielokrotne ładowanie, zmniejszając tym samym koszty zasilania danego urządzenia. Dostępne u nas modele pochodzą od najlepszych producentów, dzięki czemu odznaczają się doskonałymi parametrami. Oferujemy korzystne ceny.

Przedstawienia teatralne

Teatr objazdowy dla dzieci

Wystawiamy różnorodne sztuki dla maluchów. Nasz teatr objazdowy dla dzieci proponuje spektakle, które jednocześnie bawią oraz uczą poprzez prezentowanie ciekawostek. W trakcie przedstawień prowadzone są zabawy interaktywne, dzięki czemu widownia jeszcze bardziej interesuje się fabułą i się nie nudzi.

Studio filmowe do wynajęcia

Studio filmowe wynajem

Jesteśmy firmą, który do realizacji zleceń podchodzi z pasją i wyobraźnią. Dzięki temu, w naszym studio filmowym na wynajem, będziecie w stanie stworzyć niezwykłe projekty - nieszablonowe, zaskakujące i przykuwające uwagę odbiorców. Jeżeli więc poszukują Państwo dodatkowych usług, oferujemy między innymi tła kartonowe czy wytwornice dymu. Podzielimy się z wami naszym, profesjonalnym sprzętem do zdjęć oraz filmów. Zapraszamy do rezerwacji!