Wodzirej na wesele

Dj wodzirej

Jako DJ na wesele byłem zapraszany wielokrotnie, dlatego doskonale znam specyfikę zabaw weselnych i potrafię dobrać odpowiedni repertuar do tej okazji. Doskonale zdaję sobie sprawę, że podczas takiej uczty każdy pragnie oddać się szaleństwu tanecznemu, dlatego przygotowuję odpowiednio skoczne i radosne utwory. Wiele z nich to hity minionych lat oraz aktualne utwory znajdujące się na listach top 10 rozgłośni radiowych i kanałów muzycznych. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Fotografia ślubna Częstochowa

Nie każda fotografia ślubna jest w stanie wzruszyć po latach. Na co należy zwrócić uwagę, co wypada podkreślić, aby takie wrażenia i emocje nie przemijały? Michał Gajzner jest w stanie odkryć to, co najpiękniejsze w tak ważnym dla Małżonków dniu. Zaufaj więc jego wrażliwości i umiejętności zatrzymywania chwili.

Szkoła taneczna dla najmłodszych

Nauka tańca dla dzieci

Ruch i poczucie rytmu warto rozwijać już od najmłodszych lat życia. Nauka tańca dla dzieci to doskonała okazja, by po stymulować rozwój zdolności motorycznych malucha, a przy okazji masa wspaniałej zabawy. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, a podopieczni podzieleni są na grupy zależnie od wieku i wybranego stylu.

Fotoksiążka

album drewniany z grawerem

Przechowywanie zdjęć w formie cyfrowej jest wygodne i praktyczne, jednak warto mieć wydrukowaną wersję pamiątek z ważnych wydarzeń. Na długie lata posłuży nam album drewniany z grawerem. Będzie idealnym upominkiem na ślub, Chrzest czy Pierwszą Komunię. Klient może personalizować produkt, dodając wybrany napis, kolor kartek czy rodzaj zawiasów.

sklep z bateriami

akumulatorki 18650

Jeżeli szukają Państwo niezawodnych akumulatorków 18650, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu. W naszym asortymencie znajdują się najlepsze modele ogniw, które są idealnym zastępstwem dla baterii tego typu. Są nie tylko wydajne i wytrzymałe, ale pozwalają także na pełne, wielokrotne ładowanie, zmniejszając tym samym koszty zasilania danego urządzenia. Dostępne u nas modele pochodzą od najlepszych producentów, dzięki czemu odznaczają się doskonałymi parametrami. Oferujemy korzystne ceny.