Granie i śpiewanie - edukacja

Szkoła muzyczna Poznań

Zachęcamy do udziału w warsztatach dla dzieci, które pragną grać na instrumentach lub śpiewać. Prowadzimy szkołę muzyczną w Poznaniu, w której wykwalifikowana kadra przygotowuje zajęcia z gry na gitarze (od akustycznej po basową), fortepianie, flażolecie, saksofonie, organach i klawesynie. Ponadto zajmujemy się również nauką śpiewu, podczas zajęć z emisji głosu i wykonywania nagrań w studiu. Również dla najmłodszych uczniów mamy propozycję udziału w rytmice dla smyka, poprawiającej ekspresję ruchu.

Wodzirej na wesele

Dj wodzirej

Jako DJ na wesele byłem zapraszany wielokrotnie, dlatego doskonale znam specyfikę zabaw weselnych i potrafię dobrać odpowiedni repertuar do tej okazji. Doskonale zdaję sobie sprawę, że podczas takiej uczty każdy pragnie oddać się szaleństwu tanecznemu, dlatego przygotowuję odpowiednio skoczne i radosne utwory. Wiele z nich to hity minionych lat oraz aktualne utwory znajdujące się na listach top 10 rozgłośni radiowych i kanałów muzycznych. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Akcesoria do aparatów kompaktowych i smartfonów

statyw do telefonu

Wyposażonym w zaawansowany aparat smartfonem można zrobić piękne zdjęcia, potrzeba jednak do tego odpowiednich akcesoriów. Proponujemy statyw do telefonu z uniwersalną klamrą, którą można dopasować do urządzenia każdej wielkości. Poręczny, lekki gadżet zmieści się nawet w kieszeni, a stabilna konstrukcja sprawi, że ostrość Twoich zdjęć będzie niewiarygodnie wysoka.

Usługi graficzne na Kujawach

Ksero Bydgoszcz

Specjalizujemy się w drukowaniu wielkoformatowym, a naszą działalność prowadzimy przede wszystkim na obszarze Bydgoszczy. Nasz punkt ksero wykonuje zlecenia nawet do formatu papieru B0, a oprócz standardowych zamówień oferujemy także tworzenie pamiątkowych tabliczek czy winietek okolicznościowych, tworzonych na różnorodnych materiałach.

Fotografia ślubna Częstochowa

Nie każda fotografia ślubna jest w stanie wzruszyć po latach. Na co należy zwrócić uwagę, co wypada podkreślić, aby takie wrażenia i emocje nie przemijały? Michał Gajzner jest w stanie odkryć to, co najpiękniejsze w tak ważnym dla Małżonków dniu. Zaufaj więc jego wrażliwości i umiejętności zatrzymywania chwili.

Wyjątkowa literatura w niskich cenach

Tania książka

Zastanawiasz się, gdzie można kupować szkolną i dziecięcą literaturę w większym nakładzie? Tania książka w naszej hurtowni i sklepie internetowym będzie odpowiadała osobom chcącym zaoszczędzić. Polecamy literaturę dla najmłodszych oraz rozwijające publikacje edukacyjne i popularnonaukowe, a także rozrywkowe.