Granie i śpiewanie - edukacja

Szkoła muzyczna Poznań

Zachęcamy do udziału w warsztatach dla dzieci, które pragną grać na instrumentach lub śpiewać. Prowadzimy szkołę muzyczną w Poznaniu, w której wykwalifikowana kadra przygotowuje zajęcia z gry na gitarze (od akustycznej po basową), fortepianie, flażolecie, saksofonie, organach i klawesynie. Ponadto zajmujemy się również nauką śpiewu, podczas zajęć z emisji głosu i wykonywania nagrań w studiu. Również dla najmłodszych uczniów mamy propozycję udziału w rytmice dla smyka, poprawiającej ekspresję ruchu.

Renata Osińska - fotografia maluszków

Fotografia noworodkowa

Dzieci bardzo szybko rosną i zanim się obejrzymy nasze niemowlaki zaczynają już raczkować, chodzić, mówić... Warto zatrzymać ich pierwsze, ulotne chwile chociaż na zdjęciach! Specjalnością Renaty Osińskiej jest fotografia noworodkowa. Rezultaty sesji z pewnością przypadną do gustu zarówno rodzicom, jak i ich pociesze - gdy tylko odrobinę podrośnie.

Wodzirej na wesele

Dj wodzirej

Jako DJ na wesele byłem zapraszany wielokrotnie, dlatego doskonale znam specyfikę zabaw weselnych i potrafię dobrać odpowiedni repertuar do tej okazji. Doskonale zdaję sobie sprawę, że podczas takiej uczty każdy pragnie oddać się szaleństwu tanecznemu, dlatego przygotowuję odpowiednio skoczne i radosne utwory. Wiele z nich to hity minionych lat oraz aktualne utwory znajdujące się na listach top 10 rozgłośni radiowych i kanałów muzycznych. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Zdjęcia

Fotografia ślubna Warszawa

Największą pasją i specjalnością Krzysztofa Mazurkiewicza jest fotografia ślubna. Ten profesjonalista prowadzi swoje działania na terenie Warszawy i w jej okolicach. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym klientom możliwość otrzymania najwspanialszych pamiątek z jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Zapraszamy.