dr Alicja Korpysz - Endokrynologia

Endokrynologia dziecięca

W naszym gabinecie przyjmujemy pacjentów z zaburzeniami układu dokrewnego. Dr Alicja Korpysz to endokrynolog dziecięcy, specjalizujący się między innymi w schorzeniach dotyczących zbyt niskiej masy ciała niemowląt i chorobach tarczycy, których częstym podłożem są wady układy autoimmunologicznego. Nieleczone mogą prowadzić do poważnych konsekwencji. Zajmujemy się także schorzeniami związanymi z niedoborem hormonu wzrostu, czyli somatopauzą. Choroba ta często może prowadzić do otyłości w dorosłym życiu, zwiększonego ryzyka miażdżycy oraz złego samopoczucia oraz spadku kondycji i libido

dla dzieci

centrum medyczne

Nasza klinika to najlepsze centrum medyczne dla dzieci w okolicy Białegostoku. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy, którzy posiadają szeroką wiedzę i wykorzystują ją podczas pomocy małym pacjentom. Sympatyczna atmosfera sprawia, że w naszej placówce każdy będzie miał poczucie, że jest pod dobrą opieką. Zapraszamy do skorzystania z pomocy specjalistów.

Perły księżniczki, cordyceps, linchzhi

Fohow

W sklepie internetowym suplementy diety, opracowane przez specjalistyczne laboratoria Fohow. Wśród nich, znaleźć można naturalne preparaty, których skład został opracowany zgodnie z tradycyjnymi zasadami medycyny chińskiej. Dzięki temu, zawierają m.in. grzyby Shiitake oraz inne ekstrakty pochodzenia naturalnego.

Konsultacje kardiologiczne

poradnia kardiologiczna Szczecin

Aby zapobiec chorobom serca oraz układu krążenia, warto wykonywać okresowe badania, szczególnie w sytuacji, w której występują niepokojące objawy. Nasza poradnia kardiologiczna w Szczecinie zajmuje się diagnozowaniem różnego rodzaju schorzeń za pomocą badań USG, EKG, echa serca czy prób wysiłkowych.

Centrum stomatologiczne

Profilaktyka stomatologiczna

W naszym gabinecie uczymy ludzi, jak poprawnie dbać o zęby. Profilaktyka stomatologiczna jest ważnym elementem codziennych czynności higienicznych. Nasi pracownicy przeprowadzają lakowanie zębów, usuwają kamień nazębny i prowadzą instruktaże higieny jamy ustnej. Nasze centrum dentystyczne znajduje się w Świnoujściu.

Gabinet stomatologiczny

Stomatologia estetyczna Warszawa

W skład zabiegów, którymi zajmują się dentyści, wchodzą również działania z dziedziny jaką jest stomatologia estetyczna. W przychodni w Warszawie można umówić się na wybielanie zębów lampą Beyonce2000 lub metodą nakładową, korygowanie ich kształtu albo wymianę ciemnych lub uszkodzonych plomb. Przeprowadzane są także zabiegi usuwania kamienia i zamknięcie przestrzeni między zębami.

Zadbaj o swoje stopy

akcesoria do stóp

Haluksy, palce młotkowate, rogowacenie pięt i pękająca skóra to przykłady problemów, które dotykają coraz większe grono Polek i Polaków. Nie musimy godzić się na postępujące zwyrodnienia - w walce z nimi pomogą akcesoria do stóp, takie jak taśmy stabilizujące, podpiętki żelowe czy kuracje parafinowe.

Oprawy do okularów dla dzieci

Oprawy okularowe dla dzieci

Modne i eleganckie, a jednocześnie wygodne i funkcjonalne. Takie są właśnie nasze oprawy okularowe dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta trafi w gust każdego młodego klienta, który zdecyduje się z niej skorzystać. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo obsłużeni w pełni profesjonalnie. Serdecznie zapraszamy.

Pilates dla kobiet Kraków

Pilates dla kobiet Kraków

Pilates to jedna z najpopularniejszych metod na odzyskanie zgrabnej, pięknej sylwetki oraz harmonii ciała i duszy. Nasze zajęcia pilates dla kobiet to najlepsze zajęcia w Krakowie - dzięki profesjonalnym instruktorom i trenerom, którzy prowadzą zajęcia. Nasze zajęcia - pilates - to zajęcia przygotowane z myślą tak naprawdę dla każdego, nie tylko kobiet, także dla mężczyzn! Uczymy na każdym poziomie zaawansowania, dostosowanego do potrzeb każdego z uczestników. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Onkologia w stolicy

Onkolog Warszawa

Lekarz, który jest specjalistą od komórek nowotworowych, to onkolog. Warszawa to miasto, w którym wiele osób boryka się z problemami związanymi z obecnością raka w swoim organizmie. Jeśli podejrzewasz u siebie obecność raka, lub chcesz przyjąć jedną z proponowanych strategii, przyjedź do jednej z naszych trzech placówek.

Stomatologia w Bydgoszczy

Licówki Bydgoszcz

Przedstawiamy gabinet stomatologiczny MałeccyDent w mieście Bydgoszcz. Nasza klinika specjalizuje się w wybielaniu i upiększaniu uśmiechów pacjentów w każdym wieku. Licówki pełnoceramiczne to nowoczesna metoda protetyczna pozwalająca na odbudowę korony zniszczonej, na przykład złamanej, bądź też na wyrównanie niewielkich defektów zgryzu i maskowanie przebarwień. Polecamy ją osobom, które nie są podatne na zabiegi wybielające, bo ich kolor zębów mógł być wynikiem zażywania antybiotyku tetracykliny. Metoda polega na naklejaniu cienkich nakładek na wierzchnie warstwy zębów.

Pychoterapia dla dorosłych

Terapia zaburzeń lękowych

W pracy z klientami wykorzystujemy metodę psychodynamiczną. W naszej ofercie pomocy dla osób potrzebujących wsparcia psychologa jest głównie terapia zaburzeń lękowych. Oprócz niej prowadzimy indywidualne sesje dotyczące problemów seksualnych, psychosomatycznych, braku zadowolenia z życia i niskiego poczucia własnej wartości.

Sklep z odzieżą medyczną w Warszawie

Sklep z odzieżą medyczną

Oferujemy Państwu szeroki wybór spodni i bluz dla personelu szpitali, przychodni i poradni zdrowotnych. Prowadzimy sklep z odzieżą medyczną i na co dzień staramy się dostarczać naszym klientom produkty w bogatej kolorystyce, o różnorodnych krojach i wzornictwie. Z uwagą śledzimy trendy, dlatego nasze uniformy dla pracowników służby zdrowia, są zawsze na czasie.

Akcesoria kosmetyczne

Opaska kosmetyczna

Opaska kosmetyczna to nieodzowny produkt dla każdej osoby, która dba o swoją urodę. Jest to elastyczna opaska, która jest noszona na głowie, aby chronić włosy przed dostaniem się kosmetyków podczas ich aplikacji. Dodatkowo, opaski kosmetyczne są również niezastąpione podczas demakijażu, gdyż pomagają trzymać włosy z dala od twarzy i produktów do demakijażu. Są one wygodne, łatwe w użyciu i dostępne w różnych kolorach i wzorach, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Opaska kosmetyczna to must-have akcesorium dla wszystkich miłośników kosmetyków, które pozwala zachować czystość i porządek podczas codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

Usuwanie kurzajek

Usuwanie kurzajek

Kurzajki są zapewne utrapieniem wielu z Państwa. Są nieestetyczne, a bardzo często powodują ból. Dlatego oferujemy Państwu takie usługi jak usuwanie kurzajek, które będą łagodne ale bardzo skuteczne. Jest to jedna z wielu usług podologicnzych które dla Państwa przygotowaliśmy w naszym gabinecie, a do tego możemy zaoferować Państwu bardzo przystępne ceny!