Rehabilitacja - oferta

Rehabilitacja Kraków

Specjalnością, którą wykonujemy już od wielu lat jest rehabilitacja. Kraków jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Proponujemy przede wszystkim profesjonalną i skuteczną rehabilitację. Swoją ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Zależy nam przede wszystkim na ich zadowoleniu i polepszeniu stanu fizycznego, a także podbudowaniu psychicznym. Rehabilitacja w Krakowie cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest polecana przez naszych pacjentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Ubrania robocze - www.ubrania-robocze.com.pl/

Ubrania robocze

Polecamy Państwu nasze wysokiej jakości ubrania robocze, które w naszym sklepie internetowym zakupicie Państwo bez konieczności wychodzenia z domu. Oferowane przez nas funkcjonalne produkty dopasowane zostały do danej branży tak, by być użytecznymi i komfortowymi podczas noszenia i wykonywania w nich prac.

Rurki krtaniowe

rurki krtaniowe

Sklep internetowy z artykułami medycznymi poleca jednorazowe rurki krtaniowe dostępne w różnych rozmiarach. Są one wykonane z całkowicie bezpiecznych w użyciu materiałów i często stanowią niezbędną pomoc w ratowaniu życia ludzkiego. Zachęcamy do zakupu tego i pozostałych produktów dostępnych w naszej ofercie.

Medicor Gabinety Lekarskie

Neurolog Poznań

Potrzebny Ci psycholog? Poznań to miasto w którym przebywasz lub mieszkasz? Koniecznie wejdź na naszą stronę. Dzięki temu szybko przekonasz się, że to właśnie wybór naszej placówki będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. Pomagamy odwiedzającym nas pacjentom z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasz psycholog wykorzysta całe swoje dotychczasowe doświadczenie i nabytą w jego toku wiedzę tylko w jednym celu - by uczynić Cię szczęśliwszym. Nie wierzysz, że to możliwe? Przekonaj się jeszcze dziś - skontaktuj się z nami.

Endodoncja w Dental House

Leczenie kanałowe Gdańsk

Nagły, rwący ból zęba, który nasila się nocą może świadczyć o poważnym zapaleniu miazgi. Może to dotyczyć również zębów bez powierzchownych ubytków próchnicowych lub zaleczonych. Prześwietlenie nie pozostawi dentyście żadnych wątpliwości. W takim przypadku niezbędne będzie leczenie kanałowe. W Gdańsku wykonywane jest ono m.in. w gabinecie Dental House. Endodoncja polega na usunięciu chorej miazgi z zęba i wypełnieniu kanałów korzeniowych specjalnym materiałem - gutaperką. Tak przeleczony ząb może służyć jeszcze przez wiele lat.

Urządzenia do inhalacji

Inhalatory dla dzieci

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń przydatnych dla osób, które cierpią między innymi na astmę oraz inne choroby układu oddechowego. W naszym asortymencie znajdziesz inhalatory dla dzieci oraz dorosłych. Posiadamy zarówno profesjonalny sprzęt domowy, jak i mobilne nebulizatory, które świetnie sprawdzają się w czasie podróży.

Dla profesjonalnego dentysty

Akcesoria stomatologiczne

Nasze towary, produkowane w Niemczech, nie tylko ułatwią Twoją pracę, ale także zadowoloną klientów, którzy z gabinetu wyjdą ze światłoutwardzalnymi wypełnieniami z efektem kameleona. Akcesoria stomatologiczne to również masy, cementy i bondy, a także specjalne lampy, wreszcie też produkty do kosmetyki Twojego salonu.

dr Alicja Korpysz - Endokrynologia

Endokrynologia dziecięca

W naszym gabinecie przyjmujemy pacjentów z zaburzeniami układu dokrewnego. Dr Alicja Korpysz to endokrynolog dziecięcy, specjalizujący się między innymi w schorzeniach dotyczących zbyt niskiej masy ciała niemowląt i chorobach tarczycy, których częstym podłożem są wady układy autoimmunologicznego. Nieleczone mogą prowadzić do poważnych konsekwencji. Zajmujemy się także schorzeniami związanymi z niedoborem hormonu wzrostu, czyli somatopauzą. Choroba ta często może prowadzić do otyłości w dorosłym życiu, zwiększonego ryzyka miażdżycy oraz złego samopoczucia oraz spadku kondycji i libido

Usuwanie szkodliwych substancji z organizmu

oczyszczanie organizmu Katowice

Przeprowadzamy terapie mające na celu usunięcie szkodliwych substancji oraz uzyskanie wzmocnionej odporności u pacjenta. Nasz gabinet w Katowicach oferuje oczyszczanie organizmu w zakresie nerek, wątroby lub krążenia. Wykonujemy również terapie z suplementacją Witaminą C. Forma zabiegu jest dobierana indywidualnie w zależności od warunków biologicznych i potrzeb pacjenta.

dla dzieci

centrum medyczne

Nasza klinika to najlepsze centrum medyczne dla dzieci w okolicy Białegostoku. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy, którzy posiadają szeroką wiedzę i wykorzystują ją podczas pomocy małym pacjentom. Sympatyczna atmosfera sprawia, że w naszej placówce każdy będzie miał poczucie, że jest pod dobrą opieką. Zapraszamy do skorzystania z pomocy specjalistów.