Ubrania robocze - www.ubrania-robocze.com.pl/

Ubrania robocze

Polecamy Państwu nasze wysokiej jakości ubrania robocze, które w naszym sklepie internetowym zakupicie Państwo bez konieczności wychodzenia z domu. Oferowane przez nas funkcjonalne produkty dopasowane zostały do danej branży tak, by być użytecznymi i komfortowymi podczas noszenia i wykonywania w nich prac.

dr Alicja Korpysz - Endokrynologia

Endokrynologia dziecięca

W naszym gabinecie przyjmujemy pacjentów z zaburzeniami układu dokrewnego. Dr Alicja Korpysz to endokrynolog dziecięcy, specjalizujący się między innymi w schorzeniach dotyczących zbyt niskiej masy ciała niemowląt i chorobach tarczycy, których częstym podłożem są wady układy autoimmunologicznego. Nieleczone mogą prowadzić do poważnych konsekwencji. Zajmujemy się także schorzeniami związanymi z niedoborem hormonu wzrostu, czyli somatopauzą. Choroba ta często może prowadzić do otyłości w dorosłym życiu, zwiększonego ryzyka miażdżycy oraz złego samopoczucia oraz spadku kondycji i libido

dla dzieci

centrum medyczne

Nasza klinika to najlepsze centrum medyczne dla dzieci w okolicy Białegostoku. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy, którzy posiadają szeroką wiedzę i wykorzystują ją podczas pomocy małym pacjentom. Sympatyczna atmosfera sprawia, że w naszej placówce każdy będzie miał poczucie, że jest pod dobrą opieką. Zapraszamy do skorzystania z pomocy specjalistów.

Perły księżniczki, cordyceps, linchzhi

Fohow

W sklepie internetowym suplementy diety, opracowane przez specjalistyczne laboratoria Fohow. Wśród nich, znaleźć można naturalne preparaty, których skład został opracowany zgodnie z tradycyjnymi zasadami medycyny chińskiej. Dzięki temu, zawierają m.in. grzyby Shiitake oraz inne ekstrakty pochodzenia naturalnego.

Konsultacje kardiologiczne

poradnia kardiologiczna Szczecin

Aby zapobiec chorobom serca oraz układu krążenia, warto wykonywać okresowe badania, szczególnie w sytuacji, w której występują niepokojące objawy. Nasza poradnia kardiologiczna w Szczecinie zajmuje się diagnozowaniem różnego rodzaju schorzeń za pomocą badań USG, EKG, echa serca czy prób wysiłkowych.

Dietetycy stacjonarni i online

Poradnia dietetyczna Warszawa

Jeżeli macie państwo jakiekolwiek problemy związane ze swoim zdrowiem albo posiadacie nadwagę, warto zmienić coś w trybie swojego życia. Nasza poradnia dietetyczna w Warszawie pozwoli każdemu z państwa zadbać o właściwe odżywianie, ponieważ dzięki wizycie w ośrodku lub kontaktowi online, będziemy w stanie dobrać dla państwa właściwy jadłospis codzienny. Zapewniamy najwyższy poziom usług oraz dostosowanie wszelkich działań do państwa indywidualnych potrzeb. Bo zdrowe odżywanie potrafi czynić cuda!

Szkło laboratoryjne

Biurety szklane

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż akcesoriów i sprzętów laboratoryjnych. Wśród naszych produktów znajdują się pojemniki miarowe, między innymi pipety, kolby, cylindry i biurety szklane. Ostatni z wymienionych sprzęt ma kształt długiej i cienkiej rurki, która posiada skalę objętości i zakończona jest kranikiem. Ponadto proponujemy zlewki laboratoryjne, chłodnice oraz tryskawki.

Leczenie \"sztuczną gorączką\"

Terapia hipertermią

Gabinet świadczy wsparcie w zakresie leczenia wielu chorób (w tym np. nowotworów, migren, nadciśnienia, czy też atopowego zapalenia skóry) poprzez wprowadzenie pacjenta w stan "sztucznej gorączki". Taka terapia hipertermią ma na celu wzmożenie aktywności organizmu i wymuszenie rozpoczęcia działania przez układ odpornościowy.

Lekarz dziecięcy

E-Pediatra online

W sytuacji pogorszenia stanu zdrowia dziecka konsultacji w naszej przychodni internetowej udziela e-pediatra online. Wizyty zdalne możliwe są po uprzednim zarejestrowaniu. Przyjmujemy przez całą dobę. E-receptę lub skierowanie na podstawowe badania uzyskać można po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego.

Centrum stomatologiczne

Profilaktyka stomatologiczna

W naszym gabinecie uczymy ludzi, jak poprawnie dbać o zęby. Profilaktyka stomatologiczna jest ważnym elementem codziennych czynności higienicznych. Nasi pracownicy przeprowadzają lakowanie zębów, usuwają kamień nazębny i prowadzą instruktaże higieny jamy ustnej. Nasze centrum dentystyczne znajduje się w Świnoujściu.