Rehabilitacja - oferta

Rehabilitacja Kraków

Specjalnością, którą wykonujemy już od wielu lat jest rehabilitacja. Kraków jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Proponujemy przede wszystkim profesjonalną i skuteczną rehabilitację. Swoją ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Zależy nam przede wszystkim na ich zadowoleniu i polepszeniu stanu fizycznego, a także podbudowaniu psychicznym. Rehabilitacja w Krakowie cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest polecana przez naszych pacjentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Ubrania robocze - www.ubrania-robocze.com.pl/

Ubrania robocze

Polecamy Państwu nasze wysokiej jakości ubrania robocze, które w naszym sklepie internetowym zakupicie Państwo bez konieczności wychodzenia z domu. Oferowane przez nas funkcjonalne produkty dopasowane zostały do danej branży tak, by być użytecznymi i komfortowymi podczas noszenia i wykonywania w nich prac.

Medicor Gabinety Lekarskie

Neurolog Poznań

Potrzebny Ci psycholog? Poznań to miasto w którym przebywasz lub mieszkasz? Koniecznie wejdź na naszą stronę. Dzięki temu szybko przekonasz się, że to właśnie wybór naszej placówki będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. Pomagamy odwiedzającym nas pacjentom z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasz psycholog wykorzysta całe swoje dotychczasowe doświadczenie i nabytą w jego toku wiedzę tylko w jednym celu - by uczynić Cię szczęśliwszym. Nie wierzysz, że to możliwe? Przekonaj się jeszcze dziś - skontaktuj się z nami.

Urządzenia do inhalacji

Inhalatory dla dzieci

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń przydatnych dla osób, które cierpią między innymi na astmę oraz inne choroby układu oddechowego. W naszym asortymencie znajdziesz inhalatory dla dzieci oraz dorosłych. Posiadamy zarówno profesjonalny sprzęt domowy, jak i mobilne nebulizatory, które świetnie sprawdzają się w czasie podróży.

Dla profesjonalnego dentysty

Akcesoria stomatologiczne

Nasze towary, produkowane w Niemczech, nie tylko ułatwią Twoją pracę, ale także zadowoloną klientów, którzy z gabinetu wyjdą ze światłoutwardzalnymi wypełnieniami z efektem kameleona. Akcesoria stomatologiczne to również masy, cementy i bondy, a także specjalne lampy, wreszcie też produkty do kosmetyki Twojego salonu.

dr Alicja Korpysz - Endokrynologia

Endokrynologia dziecięca

W naszym gabinecie przyjmujemy pacjentów z zaburzeniami układu dokrewnego. Dr Alicja Korpysz to endokrynolog dziecięcy, specjalizujący się między innymi w schorzeniach dotyczących zbyt niskiej masy ciała niemowląt i chorobach tarczycy, których częstym podłożem są wady układy autoimmunologicznego. Nieleczone mogą prowadzić do poważnych konsekwencji. Zajmujemy się także schorzeniami związanymi z niedoborem hormonu wzrostu, czyli somatopauzą. Choroba ta często może prowadzić do otyłości w dorosłym życiu, zwiększonego ryzyka miażdżycy oraz złego samopoczucia oraz spadku kondycji i libido

Usuwanie szkodliwych substancji z organizmu

oczyszczanie organizmu Katowice

Przeprowadzamy terapie mające na celu usunięcie szkodliwych substancji oraz uzyskanie wzmocnionej odporności u pacjenta. Nasz gabinet w Katowicach oferuje oczyszczanie organizmu w zakresie nerek, wątroby lub krążenia. Wykonujemy również terapie z suplementacją Witaminą C. Forma zabiegu jest dobierana indywidualnie w zależności od warunków biologicznych i potrzeb pacjenta.

dla dzieci

centrum medyczne

Nasza klinika to najlepsze centrum medyczne dla dzieci w okolicy Białegostoku. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy, którzy posiadają szeroką wiedzę i wykorzystują ją podczas pomocy małym pacjentom. Sympatyczna atmosfera sprawia, że w naszej placówce każdy będzie miał poczucie, że jest pod dobrą opieką. Zapraszamy do skorzystania z pomocy specjalistów.

Żywność pozbawiona konserwantów

bio sklep

Jeżeli szukają Państwo produktów spożywczych wysokiej jakości, które powstają według tradycyjnych receptur i pozbawione są chemicznych dodatków, serdecznie zapraszamy na zakupy. Do Waszej dyspozycji oddajemy doskonale zaopatrzony bio sklep, w którym znajdziecie między innymi pieczywo, napoje, mięso oraz owoce i warzywa.

Perły księżniczki, cordyceps, linchzhi

Fohow

W sklepie internetowym suplementy diety, opracowane przez specjalistyczne laboratoria Fohow. Wśród nich, znaleźć można naturalne preparaty, których skład został opracowany zgodnie z tradycyjnymi zasadami medycyny chińskiej. Dzięki temu, zawierają m.in. grzyby Shiitake oraz inne ekstrakty pochodzenia naturalnego.