Ubrania robocze - www.ubrania-robocze.com.pl/

Ubrania robocze

Polecamy Państwu nasze wysokiej jakości ubrania robocze, które w naszym sklepie internetowym zakupicie Państwo bez konieczności wychodzenia z domu. Oferowane przez nas funkcjonalne produkty dopasowane zostały do danej branży tak, by być użytecznymi i komfortowymi podczas noszenia i wykonywania w nich prac.

dr Alicja Korpysz - Endokrynologia

Endokrynologia dziecięca

W naszym gabinecie przyjmujemy pacjentów z zaburzeniami układu dokrewnego. Dr Alicja Korpysz to endokrynolog dziecięcy, specjalizujący się między innymi w schorzeniach dotyczących zbyt niskiej masy ciała niemowląt i chorobach tarczycy, których częstym podłożem są wady układy autoimmunologicznego. Nieleczone mogą prowadzić do poważnych konsekwencji. Zajmujemy się także schorzeniami związanymi z niedoborem hormonu wzrostu, czyli somatopauzą. Choroba ta często może prowadzić do otyłości w dorosłym życiu, zwiększonego ryzyka miażdżycy oraz złego samopoczucia oraz spadku kondycji i libido

dla dzieci

centrum medyczne

Nasza klinika to najlepsze centrum medyczne dla dzieci w okolicy Białegostoku. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy, którzy posiadają szeroką wiedzę i wykorzystują ją podczas pomocy małym pacjentom. Sympatyczna atmosfera sprawia, że w naszej placówce każdy będzie miał poczucie, że jest pod dobrą opieką. Zapraszamy do skorzystania z pomocy specjalistów.

Perły księżniczki, cordyceps, linchzhi

Fohow

W sklepie internetowym suplementy diety, opracowane przez specjalistyczne laboratoria Fohow. Wśród nich, znaleźć można naturalne preparaty, których skład został opracowany zgodnie z tradycyjnymi zasadami medycyny chińskiej. Dzięki temu, zawierają m.in. grzyby Shiitake oraz inne ekstrakty pochodzenia naturalnego.

Konsultacje kardiologiczne

poradnia kardiologiczna Szczecin

Aby zapobiec chorobom serca oraz układu krążenia, warto wykonywać okresowe badania, szczególnie w sytuacji, w której występują niepokojące objawy. Nasza poradnia kardiologiczna w Szczecinie zajmuje się diagnozowaniem różnego rodzaju schorzeń za pomocą badań USG, EKG, echa serca czy prób wysiłkowych.

Szkło laboratoryjne

Biurety szklane

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż akcesoriów i sprzętów laboratoryjnych. Wśród naszych produktów znajdują się pojemniki miarowe, między innymi pipety, kolby, cylindry i biurety szklane. Ostatni z wymienionych sprzęt ma kształt długiej i cienkiej rurki, która posiada skalę objętości i zakończona jest kranikiem. Ponadto proponujemy zlewki laboratoryjne, chłodnice oraz tryskawki.

Leczenie \"sztuczną gorączką\"

Terapia hipertermią

Gabinet świadczy wsparcie w zakresie leczenia wielu chorób (w tym np. nowotworów, migren, nadciśnienia, czy też atopowego zapalenia skóry) poprzez wprowadzenie pacjenta w stan "sztucznej gorączki". Taka terapia hipertermią ma na celu wzmożenie aktywności organizmu i wymuszenie rozpoczęcia działania przez układ odpornościowy.

Centrum stomatologiczne

Profilaktyka stomatologiczna

W naszym gabinecie uczymy ludzi, jak poprawnie dbać o zęby. Profilaktyka stomatologiczna jest ważnym elementem codziennych czynności higienicznych. Nasi pracownicy przeprowadzają lakowanie zębów, usuwają kamień nazębny i prowadzą instruktaże higieny jamy ustnej. Nasze centrum dentystyczne znajduje się w Świnoujściu.

Alergolog

Prywatna przychodnia Lekarza Rodzinnego Swarzędz

W naszej placówce w Swarzędu mieści się prywatna przychodnia lekarza rodzinnego. Specjaliści z różnych dziedzin medycyny świadczą pomoc również bezpłatnie, zgodnie z umową podpisaną z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wśród naszego personelu znajdują się doktorzy nauk z zakresu laryngologii, pediatrii czy reumatologii.

Chirurgia stomatologiczna Piła

Odczuwasz dotkliwy ból zęba, który przenosi się również na szczękę, głowę, uszy, gardło? Możliwe, że problem leży głębiej, w korzeniach lub kanałach. Zajmujemy się między innymi chirurgią stomatologiczną w Pile. Powody, dla których użycie skalpela może się okazać konieczne, są różne. Do najczęstszych należą: zatrzymane zęby mądrości, które należy wyciąć, przeszkadzający języczek, niemożliwość usunięcia zęba ze względu na splątane korzenie. Korzystamy ze sprawdzonego sprzętu i nowoczesnych metod.