Rehabilitacja - oferta

Rehabilitacja Kraków

Specjalnością, którą wykonujemy już od wielu lat jest rehabilitacja. Kraków jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Proponujemy przede wszystkim profesjonalną i skuteczną rehabilitację. Swoją ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Zależy nam przede wszystkim na ich zadowoleniu i polepszeniu stanu fizycznego, a także podbudowaniu psychicznym. Rehabilitacja w Krakowie cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest polecana przez naszych pacjentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Ubrania robocze - www.ubrania-robocze.com.pl/

Ubrania robocze

Polecamy Państwu nasze wysokiej jakości ubrania robocze, które w naszym sklepie internetowym zakupicie Państwo bez konieczności wychodzenia z domu. Oferowane przez nas funkcjonalne produkty dopasowane zostały do danej branży tak, by być użytecznymi i komfortowymi podczas noszenia i wykonywania w nich prac.

Artykuły szklane Przełom

Szkiełka mikroskopowe

Chcesz zaopatrzyć swoje laboratorium lub zakład chemiczny czy biotechnologiczny w najwyższej jakości naczynia przeznaczone do prowadzenia badań? W asortymencie firmy Przełom znajdziecie m. in. szkiełka mikroskopowe, cylindry miarowe, kolby, probówki, zlewki, szalki i wiele innych narzędzi o najlepszych parametrach.

Rurki krtaniowe

rurki krtaniowe

Sklep internetowy z artykułami medycznymi poleca jednorazowe rurki krtaniowe dostępne w różnych rozmiarach. Są one wykonane z całkowicie bezpiecznych w użyciu materiałów i często stanowią niezbędną pomoc w ratowaniu życia ludzkiego. Zachęcamy do zakupu tego i pozostałych produktów dostępnych w naszej ofercie.

Przyjazny dentysta

Stomatolog

Kiedy potrzebne jest wypełnienie zęba mlecznego, usunięcie wrastającej ósemki czy wybielenie zębów, możesz skorzystać z profesjonalnych usług naszego stomatologa. Gabinet dentysty znajduje się na terenie Łodzi, gdzie przyjmowani są nie tylko dorośli, ale również najmłodsi pacjenci. W ramach każdej wizyty z przeprowadzeniem leczenia pacjent otrzyma znieczulenie. Nasz doświadczony specjalista wykona zabiegi z zakresu protetyki, endodoncji, chirurgii szczękowej, implantologii, leczenia zachowawczego.

Poradnia psychologiczna

neurolog poznań

Potrzebny Ci psycholog? Poznań to miasto w którym przebywasz lub mieszkasz? Koniecznie wejdź na naszą stronę. Dzięki temu szybko przekonasz się, że to właśnie wybór naszej placówki będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. Pomagamy odwiedzającym nas pacjentom z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasz psycholog wykorzysta całe swoje dotychczasowe doświadczenie i nabytą w jego toku wiedzę tylko w jednym celu - by uczynić Cię szczęśliwszym. Nie wierzysz, że to możliwe? Przekonaj się jeszcze dziś - skontaktuj się z nami.

Zalety filtrów stanowiskowych

Odciąg miejscowy

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie urządzeniami, które cieszą się popularnością wśród właścicieli firm działających w branży przemysłowej. Odciąg miejscowy stanowi podstawowe wyposażenie miejsca pracy w warsztacie obróbczym. Pozwala na skuteczne i szybkie pozbycie się oparów, spalin i pyłów zawierających szkodliwe cząstki stałe. W sprzedaży znajdują się różne modele, co pozwala na dobranie odpowiedniego rozwiązania, zarówno pod względem zastosowanej technologii, mocy, jak i rozmiarów.

Endodoncja w Dental House

Leczenie kanałowe Gdańsk

Nagły, rwący ból zęba, który nasila się nocą może świadczyć o poważnym zapaleniu miazgi. Może to dotyczyć również zębów bez powierzchownych ubytków próchnicowych lub zaleczonych. Prześwietlenie nie pozostawi dentyście żadnych wątpliwości. W takim przypadku niezbędne będzie leczenie kanałowe. W Gdańsku wykonywane jest ono m.in. w gabinecie Dental House. Endodoncja polega na usunięciu chorej miazgi z zęba i wypełnieniu kanałów korzeniowych specjalnym materiałem - gutaperką. Tak przeleczony ząb może służyć jeszcze przez wiele lat.

Udar mózgu rehablitacja

Według specjalistów z branży HBOT rehabilitacja po udarze mózgu możliwa jest również poprzez wykonywanie terapii tlenowej. Takie zabiegi przeprowadza Terapia neurologiczna Samodzielni, zarówno w postaci indywidualnej, jak również turnusów zdrowotnych. Sprawdź naszą stronę internetową i poznaj rezultaty testów naukowych.

Urządzenia do inhalacji

Inhalatory dla dzieci

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń przydatnych dla osób, które cierpią między innymi na astmę oraz inne choroby układu oddechowego. W naszym asortymencie znajdziesz inhalatory dla dzieci oraz dorosłych. Posiadamy zarówno profesjonalny sprzęt domowy, jak i mobilne nebulizatory, które świetnie sprawdzają się w czasie podróży.