Nieruchomości na wynajem

Lokale do wynajecia Ślaskie

Szukasz miejsca w którym możesz prowadzić swoją działalność? Może chcesz otworzyć salon kosmetyczny albo restaurację? Na naszej stronie znajdziesz najlepsze lokale do wynajęcia w woj. śląskim. Spełnij swoje marzenia i znajdź idealne pomieszczenie, w którym otworzysz swój biznes - zapraszamy do naszego świata nieruchomości!

Kosze gabionowe

gabiony ogrodzeniowe

Poszukujesz ciekawego i nowoczesnego rozwiązania do stworzenia ochrony dla prywatnej posesji? Sprawdź ofertę naszej firmy, w której znajdziesz gabiony ogrodzeniowe w formie koszy. Nasze produkty zostały stworzone z myślą o szybkim i prostym montażu na każdej powierzchni. Konstrukcję można wypełnić grysem o małej frakcji.

Napęd do bram i furtek

ogrodzenia panelowe z automatyką

System przesuwny, skrzydłowy czy tez może do garażu? Różnorodność napędów wjazdowych stał się powszechny ze względu na szybkość swojego mechanizmu oraz wygodę. Ogrodzenia panelowe z automatyką to znaczne ułatwienie otwierania oraz zamykania bram, furtek oraz innych elementów wyposażenia zewnętrznego.

Narzędzia budowlane - poziomica laserowa 360 stopni

Poziomica laserowa 360

Poziomica laserowa 360 to niezawodne narzędzie, które umożliwi Ci szybkie i precyzyjne wyrównywanie ścian, sufitów i podłóg. Narzędzie jest wyposażona w laserowe wiązki, które są widoczne nawet w słoneczny dzień, dzięki czemu możesz ją stosować w różnych warunkach oświetleniowych. Dzięki możliwości obrotu o 360 stopni, możesz używać jej zarówno do pionowych, jak i poziomych pomiarów. Jej wbudowany statyw pozwala na zamocowanie jej w dowolnym miejscu, a jej wodoszczelność sprawia, że nie musisz obawiać się o jej stan podczas pracy w trudnych warunkach pogodowych. Nie zwlekaj i wyposaż swoje narzędzia w naszą poziomicę laserową 360.

Zakupy budowlane w internecie

Sklep budowlany online

Jesteśmy po to, by razem wznosić kolejne konstrukcje! Sklep budowlany online to alternatywa dla zatłoczonych marketów czy popularnych sieciówek. W naszej ofercie znajdują się produkty do przygotowywania zaprawy. Proponujemy niezbędny towar do tworzenia powłok czy dylatacji. Zapoznaj się z pełną listą.

Profesjonalny sprzęt budowlany

Ładowarki kołowe

Oferowane przez firmę Marmur ładowarki kołowe i równiarki (różne modele) to maszyny doskonale sprawdzające się w różnego rodzaju robotach ziemnych. Są stabilne, przez co i bezpieczne dla operatorów. Spełniają także wszystkie wymogi. Dołożyliśmy wszelkich starań aby w naszej ofercie znalazły się pojazdy, które usprawnią i ułatwią prace budowlane.

Z czego składa się fotowoltaika?

Elementy instalacji fotowoltaicznej

Chcesz zainwestować w ekologiczne źródło energii? Sprawdź, jakie są elementy instalacji fotowoltaicznej. Cały układ tworzą: panele (najwidoczniejsza część), inwerter, konstrukcja montażowa, kable oraz złączki. Wymienione urządzenia muszą się znaleźć na posesji, jeśli chcemy samodzielnie produkować prąd.

Bramy do garażu

Bramy garażowe segmentowe

W ramach naszego asortymentu znajdziecie liczne artykuły wykończeniowe, dzięki którym możliwe jest uzyskiwanie właściwego wyposażenia do Waszych domów czy innego typu budynków. Znajdziecie u nas między innymi wytrzymałe bramy garażowe segmentowe, za sprawa których możliwe jest stworzenie funkcjonalnych i wygodnych wejść, wjazdów do miejsc, gdzie parkujecie samochody. Przygotowane przez nas zostały również inne modele. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość!

« < 1 2