Produkty termiczne do domów

Ocieplenie ścian

Odpowiednie zabezpieczenie termiczne domu pozwala zredukować koszty związane z wykorzystaniem energii. Ocieplenie ścian za pomocą oferowanych przez nas paneli pozwoli Ci cieszyć się ogrzanym i bezpiecznym mieszkaniem. Zastosowana w matach termicznych nanotechnologia pozwala zaoszczędzić miejsce - nasz produkt odpowiada około 10 centymetrom innych paneli o tym samym zastosowaniu.

Fundamenty palowe i inne elementy prefabrykowane

Fundamenty palowe

Fundamenty palowe to doskonałe rozwiązanie do posadowienia konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej. Wspomniane pale produkowane są w różnych długościach od 2,5m aż do 5m. Aby zainstalować taki pal w fundamencie należy użyć do tego celu palownicy torowej lub torowo-drogowej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zamówienia usługi!

tynkowanie maszynowe

agregaty tynkarskie

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo m.in. wysokiej jakości agregaty tynkarskie, które są niezwykle wydajne. Dzięki nim praca idzie bardzo sprawnie. Nasze agregaty tynkarskie wykonano z nowoczesnych i wytrzymałych materiałów, które są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Dlatego warto zainwestować w nasze agregaty!

oferty mieszkań i apartamentów w Hiszpanii

nieruchomości Costa Blanca

Pionierskie przedsiębiorstwo dokłada wszelkich starań aby oferować swoim odbiorcom nowoczesne świadczenia w tym oferty nieruchomości na Costa Blanca oraz oferty mieszkań i apartamentów w Hiszpanii i również zapewniać doskonałe standardy obsługi. Z całych sił zachęcamy do korzystnego działania, które z pewnością zapewni korzyści.

Nieruchomości na wynajem

Lokale do wynajecia Ślaskie

Szukasz miejsca w którym możesz prowadzić swoją działalność? Może chcesz otworzyć salon kosmetyczny albo restaurację? Na naszej stronie znajdziesz najlepsze lokale do wynajęcia w woj. śląskim. Spełnij swoje marzenia i znajdź idealne pomieszczenie, w którym otworzysz swój biznes - zapraszamy do naszego świata nieruchomości!

Kosze gabionowe

gabiony ogrodzeniowe

Poszukujesz ciekawego i nowoczesnego rozwiązania do stworzenia ochrony dla prywatnej posesji? Sprawdź ofertę naszej firmy, w której znajdziesz gabiony ogrodzeniowe w formie koszy. Nasze produkty zostały stworzone z myślą o szybkim i prostym montażu na każdej powierzchni. Konstrukcję można wypełnić grysem o małej frakcji.

« < 1 2