Odzież dla narciarza

Kurtki narciarskie

W asortymencie naszego sklepu ze sprzętem sportowym i dodatkami odzieżowymi, znajdą Państwo między innymi kurtki narciarskie znanych, cenionych marek. Charakterystyczne dla nich jest wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, odpornych na rozerwania i innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Modele, które proponujemy, zróżnicowane są pod kątem zastosowania - propozycja niektórych skierowana jest do kobiet, innych do mężczyzn, na lato lub na zimę. Są wodoodporne, przepuszczają powietrze, dają ciepło.

Sklep z markowymi rowerami

Rowery Romet

Propozycja naszego internetowego sklepu rowerowego obejmuje wysokiej jakości rowery Romet znajdujące się w asortymencie. Marka ta znana jest od lat jako producent solidnych pojazdów, a także części zamiennych. Zapewniamy, że rowery Romet dostarczą wspaniałych doznań podczas jazdy. Zapraszamy serdecznie na stronę esportowiec.com.pl

GEOBIKE - rower idealny dla osób po rehabilitacji

Rower ze wspomaganiem elektrycznym

Jesteście Państwo po rehabilitacji i rozglądacie się za produktem, który umożliwi Wam jednoczesną aktywność fizyczną i możliwość nieprzemęczania się? Rower ze wspomaganiem elektrycznym jest stworzony właśnie do tego. Jazda bez przesadnych przeciążeń to bowiem chyba najlepsze, co możemy dostarczyć naszemu organizmowi. Zapewnia ona ciału regularną pracę bez zrywów, a jednocześnie aktywizuje wszystkie kluczowe jego części do systematycznej pracy. Zachęcamy do zakupu w naszym sklepie internetowym bądź punkcie w Szczecinie.

Sklep-wedkarski.info - wędkarstwo karpiowe

Wędkarstwo karpiowe

Wędkarstwo karpiowe wciągnie Państwa całkowicie! Będą Państwo zafascynowani tym pasjonującym sportem. Wędkarstwo karpiowe wymaga jednak zdobycia odpowiedniej wiedzy i nabycia doskonałego sprzętu wędkarskiego. Karpie to ogromne ryby, a żeby je złowić trzeba użyć naszych najlepszych przynęt i naszych, bardzo wytrzymałych, wędek karpiowych.