Ustawienia sylwetki na rowerze

Bike fitting

Nasz sklep rowerowy, posiada bogatą ofertą produktową, w której skład wchodzą wysokiej jakości sprzęty i akcesoria dla kolarzy. Prowadzimy także studio, które wspiera ich zdrowie. Oferujemy przyrządy i technologie, pozwalające na przeprowadzanie analiz, umożliwiających wypracowanie odpowiedniej, bezpiecznej postawy kolarza. Bike fitting pomaga zminimalizować ryzyko powstania kontuzji, przy jednoczesnym zachowaniu jak największej efektywności pracy nóg, w celu zapewnienia maksymalnej satysfakcji sportowca.

Odzież sportowa

Koszulki rowerowe

Zajmujemy się działalnością produkcyjną i handlową, w ramach których dostarczamy na rynek najbardziej wyjątkowe elementy sportowej garderoby oraz akcesoria, które doskonale sprawdzą się podczas uprawiania aktywności fizycznej. Sklep internetowy Thirty Three ma w swoim szerokim asortymencie m. in. wspaniałe koszulki rowerowe, które z pewnością przypadną do gustu każdemu pasjonatowi kolarstwa. Dostępna u nas odzież wykazuje się doskonałymi parametrami użytkowymi, do których należą m. in. wygoda noszenia i świetna cyrkulacja powietrza.

Rolki

Rolki sklep

Lubisz jeździć na rolkach? To dla Ciebie najlepsze rozwiązanie na aktywne spędzenie wolnego czasu? W ofercie naszego sklepu proponujemy najlepsze, komfortowe i szybkie rolki. Sklep internetowy to świetny sposób na dokonanie zakupów bez wychodzenia z domu. Dostępne w naszym sklepie akcesoria sportowe to świetna oferta - cechuje je solidność, funkcjonalność, nowoczesność.

Nauka jazdy na snowboardzie

Szkoła snowboardu

Mamy dobrą wiadomość dla każdego, kto chciałby się nauczyć jazdy na desce. Nasza szkoła snowboardu może nauczyć Ciebie i Twoich przyjaciół jak zacząć - pokażemy co konkretnie należy robić wstając, jak kontrolować jazdę, a nawet nauczymy Cię niektórych sztuczek. Dzięki naszej wypożyczalni nie musisz przynosić własnego sprzętu.