Odzież dla narciarza

Kurtki narciarskie

W asortymencie naszego sklepu ze sprzętem sportowym i dodatkami odzieżowymi, znajdą Państwo między innymi kurtki narciarskie znanych, cenionych marek. Charakterystyczne dla nich jest wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, odpornych na rozerwania i innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Modele, które proponujemy, zróżnicowane są pod kątem zastosowania - propozycja niektórych skierowana jest do kobiet, innych do mężczyzn, na lato lub na zimę. Są wodoodporne, przepuszczają powietrze, dają ciepło.

Sklep-wedkarski.info - wędkarstwo karpiowe

Wędkarstwo karpiowe

Wędkarstwo karpiowe wciągnie Państwa całkowicie! Będą Państwo zafascynowani tym pasjonującym sportem. Wędkarstwo karpiowe wymaga jednak zdobycia odpowiedniej wiedzy i nabycia doskonałego sprzętu wędkarskiego. Karpie to ogromne ryby, a żeby je złowić trzeba użyć naszych najlepszych przynęt i naszych, bardzo wytrzymałych, wędek karpiowych.

Bajkowe pościele

pościel psi patrol

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów dla najmłodszych. W ofercie mamy m.in. pościel z bajek: Psi Patrol, Minionki, Kraina lodu czy Pokemon. Powleczenie jest bawełniane i dostępne w różnych rozmiarach (140x200 lub 160x200). Zestawy sprzedawane są razem z odpowiednimi poduszkami w rozmiarach 70x80 lub 70x90.

Kurs jogi

Joga Kraków

Jeśli marzy Ci się relaks i spokój, to koniecznie przyjdź do nas na jogę. Prowadzone zajęcia pomogą Ci rozciągnąć całe ciało, a równocześnie osiągnąć wewnętrzny spokój. Każdy uczestnik wykonuje ćwiczenia w swoim rytmie i zgodnie ze swoimi umiejętnościami. W naszej krakowskiej szkole, nauczysz się prawidłowo oddychać i zapanujesz nad ciałem.