Szkolenia Biuro Usług Plus

Szkolenia metrologiczne

Przeprowadzamy szkolenia metrologiczne - doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną się rozwijać i zyskać profesjonalną, a jednocześnie przydatną wiedzę. Jako organizatorzy staramy się zapewnić ich uczestnikom pełną opiekę oraz całkowicie zadowolenie z rezultatów naszych działań. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat szkoleń metrologicznych przeprowadzanych przez specjalistów z naszej firmy, serdecznie zachęcamy do współpracy na najwyższym poziomie. Wchodząc na naszą stronę zyskasz szczegółowe informacje na temat oferowanych rozwiązań.

Wypadki przy pracy - formalności

Kurs na wózki widłowe Łódź

Niezależnie od stopnia bezpieczeństwa i przestrzegania procedur, do wypadku przy pracy może dojść w każdym przedsiębiorstwie. Jest to przykre zdarzenia, a poza tym często bardzo obciążające dla pracodawcy. Należy wtedy przygotować bowiem bardzo bogatą dokumentację powypadkową. Oferujemy zatem swoje usługi, które skutecznie zastąpią własne starania. Opracujemy protokół powypadkowy, statystyczną kartę wypadku, spiszemy wyjaśnienia poszkodowanego i informacje o okolicznościach sytuacji od naocznego świadka zdarzenia.

Praktyczny kurs dla kierowców

Szkolenia bezpiecznej jazdy

Już dziś stań się znacznie lepszym kierowcą niż byłeś dotychczas! Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową Akademii Bezpiecznej Jazdy działającej na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat, a już niedługo będziesz mieć możliwość przystąpienia do specjalnie zorganizowanego szkolenia, w czasie którego poznasz zasady Eco drivingu, jak i bezpieczeństwa na drodze. Świetnie wyszkoleni, a przede wszystkim posiadający pasję do samochodów trenerzy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania i pokażą, co należy robić w praktyce.

leasing pracowników it

Outsourcing IT Warszawa

Coraz więcej firm decyduje się na outsourcing specjalistów it. Wynika to przede wszystkim z tego, że wiele z tych firm pragnie ograniczyć koszty prowadzonej przez nich działalności, i dlatego z taką chęcią decyduje się na leasing pracowników it. Powszechnie wiadomo, że koszty prowadzenia działalności gospodarczej w naszym kraju do niskich nie należą. Z racji tego, pracodawcy zmuszenie są ponosić spore wydatki związane z zatrudnianiem personelu, zwłaszcza jeśli zatrudniają go w oparciu o umowy o pracę.

Oferta Mobile Lingua

Nauka hiszpańskiego Szczecin

W pełni profesjonalne tłumaczenia zwykłe i przysięgłe to zaledwie część oferty jaką kieruje do Państwa każdy nasz tłumacz w Mobile Lingua. Szczecin i Berlin - tu posiadamy oddziały naszej szkoły językowej. Serdecznie zachęcamy do ich odwiedzenia i skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty kursów języków obcych i tłumaczeń.

Praca w Stanach Zjednoczonych

Resort leaders

Nasza formuła programu jest dostępna dla większości studentów w Polsce. Resort leaders to program, w którym będziesz pracował z doświadczonym, pomocnym zespołem i odwiedzisz piękne, słynne oraz wspaniałe miejsca. Dajemy możliwość wyjazdu w parze lub grupie - zachęć znajomych do przeżycia niezapomnianej przygody!

Ćwiczenia słuchowe

Kształcenie słuchu

Jesteśmy prywatną szkołą muzyczną, która zajmuje się edukacją dzieci i dorosłych. Rozszerzyliśmy naszą ofertę zajęć o różnorodne warsztaty, w tym m.in. kształcenie słuchu i teorii muzyki. Dzięki regularnym lekcjom poznasz podstawy harmonii, które pomogą Ci w udoskonaleniu gry na instrumencie. Kurs obejmuje naukę zapisu nutowego czy dyktanda melodyczne.