Uprawnienia ADR

Uprawnienia ADR

Dzięki nam będą Państwo mogli zdobyć uprawnienia ADR, które przede wszystkim pozwalają na sprawne i bezpieczne przewożenie niebezpiecznych materiałów. Zapewniamy, że dzięki udziałowi w specjalistycznym szkoleniu możliwe będzie zdobycie odpowiednich uprawnień oraz kolejnych kompetencji. Serdecznie zapraszamy.

Szkoła bez matury

Szkoła bez matury

Szkoła bez matury (policealna) pozwoli poprawić Państwa położenie na rynku pracy. Jesteśmy pewni, że po zakończeniu naszej szkoły bez problemu znajdą Państwo zatrudnienie w wyuczonym zawodzie. Serdecznie polecamy Państwu naszą bogatą ofertę i zapraszamy do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt.

Przekłady z języka angielskiego na polski

Tłumaczenia angielski

Specjalnością firmy są profesjonalne i sprawne tłumaczenia. Angielski to język międzynarodowy, w którym wykonuje się coraz więcej dokumentów, pism i umów. Dokładamy więc wszelkich starań, aby nasze przekłady były jak najwyższej jakości. Jesteśmy rzetelni i sumienni, a co najważniejsze kierujemy się w swojej pracy naszą ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem. Mogą być więc Państwo pewni, że otrzymają od nas prawidłowo wykonane teksty.