Praktyczny kurs dla kierowców

Szkolenia bezpiecznej jazdy

Już dziś stań się znacznie lepszym kierowcą niż byłeś dotychczas! Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową Akademii Bezpiecznej Jazdy działającej na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat, a już niedługo będziesz mieć możliwość przystąpienia do specjalnie zorganizowanego szkolenia, w czasie którego poznasz zasady Eco drivingu, jak i bezpieczeństwa na drodze. Świetnie wyszkoleni, a przede wszystkim posiadający pasję do samochodów trenerzy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania i pokażą, co należy robić w praktyce.

Uprawnienia ADR

Dzięki nam będą Państwo mogli zdobyć uprawnienia ADR, które przede wszystkim pozwalają na sprawne i bezpieczne przewożenie niebezpiecznych materiałów. Zapewniamy, że dzięki udziałowi w specjalistycznym szkoleniu możliwe będzie zdobycie odpowiednich uprawnień oraz kolejnych kompetencji. Serdecznie zapraszamy.

Szkoła bez matury

Szkoła bez matury (policealna) pozwoli poprawić Państwa położenie na rynku pracy. Jesteśmy pewni, że po zakończeniu naszej szkoły bez problemu znajdą Państwo zatrudnienie w wyuczonym zawodzie. Serdecznie polecamy Państwu naszą bogatą ofertę i zapraszamy do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt.

Pracownicy z ukrainy

Zastanawiasz się nad zatrudnieniem obcokrajowców? Do pracy sezonowej, trwającej np. 6 miesięcy, chętnie zapisują się pracownicy z Ukrainy. Wiele osób z bazy danych naszej agencji płynnie porozumiewa się w języku polskim lub angielskim. W innym przypadku, świadczymy rolę tłumacza i koordynatora dla klienta.

customer experience management

W codziennym działaniu oraz w badaniach, które przeprowadzamy - między innymi Customer Experience Management - posiłkujemy się najnowocześniejszą metodologią oraz sprawdzonymi sposobami analizy. Na naszej stronie znajdą Państwo słownik badacza, który pozwoli dostrzec obszary naszego zainteresowania. W trakcie analizy zwracamy bowiem uwagę zarówno na doświadczenie konsumenta wynikające z kontaktu ze sprzedającym, jak również wrażenie związane z samym kształtem oferty. Współpraca z Everbe z pewnością pomoże Państwu rozwinąć działalność.