Praktyczny kurs dla kierowców

Szkolenia bezpiecznej jazdy

Już dziś stań się znacznie lepszym kierowcą niż byłeś dotychczas! Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową Akademii Bezpiecznej Jazdy działającej na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat, a już niedługo będziesz mieć możliwość przystąpienia do specjalnie zorganizowanego szkolenia, w czasie którego poznasz zasady Eco drivingu, jak i bezpieczeństwa na drodze. Świetnie wyszkoleni, a przede wszystkim posiadający pasję do samochodów trenerzy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania i pokażą, co należy robić w praktyce.

Uprawnienia ADR

Uprawnienia ADR

Dzięki nam będą Państwo mogli zdobyć uprawnienia ADR, które przede wszystkim pozwalają na sprawne i bezpieczne przewożenie niebezpiecznych materiałów. Zapewniamy, że dzięki udziałowi w specjalistycznym szkoleniu możliwe będzie zdobycie odpowiednich uprawnień oraz kolejnych kompetencji. Serdecznie zapraszamy.

Szkoła bez matury

Szkoła bez matury

Szkoła bez matury (policealna) pozwoli poprawić Państwa położenie na rynku pracy. Jesteśmy pewni, że po zakończeniu naszej szkoły bez problemu znajdą Państwo zatrudnienie w wyuczonym zawodzie. Serdecznie polecamy Państwu naszą bogatą ofertę i zapraszamy do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt.

kurs lakiernika samochodowego

kurs lakiernika samochodowego

Wiążesz przyszłość z lakiernictwem samochodowym? Bądź potrzebujesz zdobyć wymagane kwalifikacje aby rozpocząć pracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kursem lakiernika samochodowego, który rzetelnie i praktycznie przygotuje Państwa do wykonywania zawodu. Tok nauczania obejmuje przygotowania powierzchni do naniesienia powłok lakierniczych, nanoszenia powłok lakierniczych, renowacji powłoki lakierowanej, kontroli jakości wykonanych powłok lakierniczych

Przekłady z języka angielskiego na polski

Tłumaczenia angielski

Specjalnością firmy są profesjonalne i sprawne tłumaczenia. Angielski to język międzynarodowy, w którym wykonuje się coraz więcej dokumentów, pism i umów. Dokładamy więc wszelkich starań, aby nasze przekłady były jak najwyższej jakości. Jesteśmy rzetelni i sumienni, a co najważniejsze kierujemy się w swojej pracy naszą ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem. Mogą być więc Państwo pewni, że otrzymają od nas prawidłowo wykonane teksty.