Walka z otyłością podczas wakacji

Obozy odchudzające

Złe nawyki żywieniowe oraz duża ilość godzin spędzana przy komputerach sprawiają, że nadwaga jest rosnącym problemem wśród dzieci i młodzieży. Proponowane przez nas wczasy i obozy odchudzające pomagają w wyeliminowaniu z diety tuczących, niepełnowartościowych produktów i przyzwyczajeniu najmłodszych do aktywności fizycznej.

Szkolenie z rozwoju kariery

Coaching zawodowy

Nasza działalność opiera się na organizacji szkoleń z zakresu rozwoju osobistego w kontekście danej branży. Coaching zawodowy pozwala na jasne określenie swoich celów związanych z pracą. Wytyczenie jasnej ścieżki kariery sprawia, że łatwiej dążyć nam do osiągnięcia satysfakcji z naszej pozycji w sferze profesjonalnej.

Wyprawka dla noworodka

Sklep dla niemowląt online

Kompletując wyprawkę dla niemowląt powinno się korzystać z produktów od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców. Nasz sklep dla niemowląt online oferuje jedynie artykuły z bezpiecznych i przebadanych materiałów. Produkty dostępne u nas są jednocześnie tanie i wysokie jakościowo. Redukujemy niepotrzebne koszty, dzięki czemu nasza oferta jest atrakcyjna cenowo.

Pozycja leżąca dziecka

Jak kłaść noworodka

Dziecko, które dopiero co przyszło na świat jest w 100% zależne od swoich rodziców. Nie powie, że jest mu zimno i chce mu się jeść. Wiele osób zastanawia się jak kłaść noworodka w odpowiedni sposób, aby nie doszło do uszkodzenia jego małych i podatnych na uszkodzenia kości, które z dnia na dzień będą coraz mocniejsze.

Lekcje języków obcych online

Kurs niemieckiego przez skype

Wszystkie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe zainteresowane nauką języka obcego, zapraszamy na nasz kurs niemieckiego przez Skype. Wykwalifikowani lektorzy prowadzą zajęcia także za pośrednictwem innych aplikacji, jak choćby Zoom, Google Meet, WhatsApp czy Messenger. Nasze lekcje skierowane są do osób na każdym poziomie znajomości języka.