Bricks 4 Kidz - kampy dla dzieci

Półkolonie Warszawa

Organizujemy nie tylko warsztaty dla najmłodszych, gdzie uczymy ich przy pomocy klocków LEGO, ale i półkolonie na terenie Warszawy. Bricks 4 Kidz pozwala na wybranie tematyki kampów, posiadając w ofercie Minecraft, Angry Birds, Jurassic Land, a także Star Wars oraz Minionki. Zapraszamy dzieci od lat pięciu do dwunastu.

Walka z otyłością podczas wakacji

Obozy odchudzające

Złe nawyki żywieniowe oraz duża ilość godzin spędzana przy komputerach sprawiają, że nadwaga jest rosnącym problemem wśród dzieci i młodzieży. Proponowane przez nas wczasy i obozy odchudzające pomagają w wyeliminowaniu z diety tuczących, niepełnowartościowych produktów i przyzwyczajeniu najmłodszych do aktywności fizycznej.

Szkolenie z rozwoju kariery

Coaching zawodowy

Nasza działalność opiera się na organizacji szkoleń z zakresu rozwoju osobistego w kontekście danej branży. Coaching zawodowy pozwala na jasne określenie swoich celów związanych z pracą. Wytyczenie jasnej ścieżki kariery sprawia, że łatwiej dążyć nam do osiągnięcia satysfakcji z naszej pozycji w sferze profesjonalnej.

Badanie inteligencji i znajomości języka

testy online sprawdzające poziom wiedzy

Myślisz o zapisaniu się do nas na kurs językowy? Przed dokonaniem zapisu rozwiąż dostępne na stronie testy online sprawdzające poziom wiedzy. Celem arkuszy jest zbadanie twojej inteligencji oraz znajomości języka, a ich wypełnienie pozwoli nam na ustalenie planu nauczania gwarantującego szybkie, wymierne efekty.

Wyprawka dla noworodka

Sklep dla niemowląt online

Kompletując wyprawkę dla niemowląt powinno się korzystać z produktów od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców. Nasz sklep dla niemowląt online oferuje jedynie artykuły z bezpiecznych i przebadanych materiałów. Produkty dostępne u nas są jednocześnie tanie i wysokie jakościowo. Redukujemy niepotrzebne koszty, dzięki czemu nasza oferta jest atrakcyjna cenowo.

Foteliki samochodowe

Naszą specjalnością jest sprzedaż wysokojakościowych produktów, dzięki którym możliwe będzie optymalne zadbanie o zdrowie oraz codzienne bezpieczeństwo każdego malucha. W asortymencie sklepu internetowego jabadu.pl znalazł się m. in. fotelik samochodowy dla dziecka w grupach wagowych 9-18 kg, 15-25 kg oraz 22-36 kg, który dzięki świetnym parametrom technicznym oraz homologacji w podstawie zapewni możliwie najlepszą ochronę podczas podejmowanych wycieczek. Co więcej, zastosowanie wyselekcjonowanych materiałów zapewnia także wygodę każdej z Waszych pociech.

Pozycja leżąca dziecka

Jak kłaść noworodka

Dziecko, które dopiero co przyszło na świat jest w 100% zależne od swoich rodziców. Nie powie, że jest mu zimno i chce mu się jeść. Wiele osób zastanawia się jak kłaść noworodka w odpowiedni sposób, aby nie doszło do uszkodzenia jego małych i podatnych na uszkodzenia kości, które z dnia na dzień będą coraz mocniejsze.