Walka z otyłością podczas wakacji

Obóz odchudzający

Złe nawyki żywieniowe oraz duża ilość godzin spędzana przy komputerach sprawiają, że nadwaga jest rosnącym problemem wśród dzieci i młodzieży. Proponowane przez nas wczasy i obozy odchudzające pomagają w wyeliminowaniu z diety tuczących, niepełnowartościowych produktów i przyzwyczajeniu najmłodszych do aktywności fizycznej.

Szkolenie z rozwoju kariery

Coaching zawodowy

Nasza działalność opiera się na organizacji szkoleń z zakresu rozwoju osobistego w kontekście danej branży. Coaching zawodowy pozwala na jasne określenie swoich celów związanych z pracą. Wytyczenie jasnej ścieżki kariery sprawia, że łatwiej dążyć nam do osiągnięcia satysfakcji z naszej pozycji w sferze profesjonalnej.

Wyprawka dla noworodka

Sklep dla niemowląt online

Kompletując wyprawkę dla niemowląt powinno się korzystać z produktów od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców. Nasz sklep dla niemowląt online oferuje jedynie artykuły z bezpiecznych i przebadanych materiałów. Produkty dostępne u nas są jednocześnie tanie i wysokie jakościowo. Redukujemy niepotrzebne koszty, dzięki czemu nasza oferta jest atrakcyjna cenowo.

Lekcje języków obcych online

Kurs niemieckiego przez skype

Wszystkie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe zainteresowane nauką języka obcego, zapraszamy na nasz kurs niemieckiego przez Skype. Wykwalifikowani lektorzy prowadzą zajęcia także za pośrednictwem innych aplikacji, jak choćby Zoom, Google Meet, WhatsApp czy Messenger. Nasze lekcje skierowane są do osób na każdym poziomie znajomości języka.

przedszkole niepubliczne Jabłonna

Zapraszamy do wyjątkowego obiektu dla dzieci, które zapewni im wykwalifikowaną opiekę i doskonałe warunki do nabierania samodzielności, rozwijania swoich pasji i odkrywania świata w gronie rówieśników. Przedszkole niepubliczne Jabłonna , położone pod Warszawą, proponuje szeroki wybór zajęć artystycznych, językowych i sportowych.

Kocyki dla dzieci

Kocyki dla niemowląt

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów dla dzieci. Propozycja sklepu internetowego to między innymi kocyki dla niemowląt. Ich wykonanie zapewnia odpowiedni przepływ powietrza, co zapobiega nadmiernemu poceniu się ciała podczas snu.

Odzież niemowlęca - ubranka dla najmłodszych

Ubranka dla wcześniaków

Zapraszamy Państwa do współpracy. W celu znalezienia naszej firmy w Internecie można posłużyć się wyszukiwarką, wpisując takie hasło jak np. ubranka dla wcześniaków, gdyż tym głównie się zajmujemy. Oferujemy także ubrania dla dzieci starszych, w wieku przedszkolnym i szkolnym. Proponowana przez nas odzież niemowlęca i dziecięca jest starannie wykonana z materiałów dobrych gatunkowo - naturalnych, bez jakichkolwiek sztucznych tkanin. Państwa dzieci z pewnością docenią tak dobre wyroby, choćby szerokim uśmiechem i radością.