Walka z otyłością podczas wakacji

Obóz odchudzający

Złe nawyki żywieniowe oraz duża ilość godzin spędzana przy komputerach sprawiają, że nadwaga jest rosnącym problemem wśród dzieci i młodzieży. Proponowane przez nas wczasy i obozy odchudzające pomagają w wyeliminowaniu z diety tuczących, niepełnowartościowych produktów i przyzwyczajeniu najmłodszych do aktywności fizycznej.

Wyprawka dla noworodka

Sklep dla niemowląt online

Kompletując wyprawkę dla niemowląt powinno się korzystać z produktów od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców. Nasz sklep dla niemowląt online oferuje jedynie artykuły z bezpiecznych i przebadanych materiałów. Produkty dostępne u nas są jednocześnie tanie i wysokie jakościowo. Redukujemy niepotrzebne koszty, dzięki czemu nasza oferta jest atrakcyjna cenowo.

Lekcje języków obcych online

Kurs niemieckiego przez skype

Wszystkie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe zainteresowane nauką języka obcego, zapraszamy na nasz kurs niemieckiego przez Skype. Wykwalifikowani lektorzy prowadzą zajęcia także za pośrednictwem innych aplikacji, jak choćby Zoom, Google Meet, WhatsApp czy Messenger. Nasze lekcje skierowane są do osób na każdym poziomie znajomości języka.

przedszkole niepubliczne Jabłonna

przedszkole niepubliczne Jabłonna

Zapraszamy do wyjątkowego obiektu dla dzieci, które zapewni im wykwalifikowaną opiekę i doskonałe warunki do nabierania samodzielności, rozwijania swoich pasji i odkrywania świata w gronie rówieśników. Przedszkole niepubliczne Jabłonna , położone pod Warszawą, proponuje szeroki wybór zajęć artystycznych, językowych i sportowych.

Pojemniki na zabawki

Kosze na zabawki

Nasz sklep internetowy jest bardzo wyjątkowym miejscem, które zostało stworzone z myślą o tym, aby każdy z Was miał możliwość zaopatrzenia się we wszystko, co okaże się niezbędne podczas opieki nad dzieckiem. W asortymencie przygotowanym przez firmę Gugu The Hero znajdziecie m. in. kosze na zabawki, które znacznie ułatwią utrzymywanie porządku.

Maty do zabawy dla dzieci

Maty do zabawy dla dzieci

W Waszym życiu pojawił się długo wyczekiwany maluszek? Podarujcie mu produkty najlepszej jakości! Dostępne w naszym sklepie poduszki, kocyki oraz maty do zabawy dla dzieci z pewnością spełnią wszystkie Wasze oczekiwania jakościowe i estetyczne. Są one bowiem starannie wykonane z przyjaznych w dotyku tkanin najwyższej jakości, które z pewnością nie podrażnią delikatniej skóry dziecka!