Artykuły przemysłowe Lira

Węże przemysłowe

Proponujemy Państwu szeroką gamę artykułów, które doskonale sprawdzą się w swojej roli i pozwolą na uzyskanie pożądanych rezultatów. Węże przemysłowe Lira wykonane są ze specjalnych tworzyw, z zastosowaniem technologii, która ogranicza ich zużycie. Są odporne na działanie niekorzystnych czynników chemicznych i mechanicznych, dlatego inwestycja w nasze wyroby bardzo się opłaca. Mają odpowiednią elastyczność i przepustowość, dostępne są w różnych przekrojach, co ułatwia dobranie najlepszej opcji. Zapraszamy.

Wyposażenie aut ciężarowych

Plandeki Łódź

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości produktów przeznaczonych do wyposażania samochodów ciężarowych. Polecamy między innym tachografy, ogrzewania postojowe znanych marek, takich jak WEBASTO czy EBERSPACHER, CB radia oraz wiele innych w bardzo przystępnych cenach - sprawdź sam!

Elbit Śliwińscy Sp. J.

Galwanizacja usługi

Firma Elbit Śliwińscy Sp. J. oferuje usługi galwanizacji, które polegają na obróbce metali poprzez nakładanie na nie odpowiednich powłok metalicznych. Głównym celem tej techniki jest nadanie określonych właściwości przedmiotom metalowym oraz zabezpieczenie ich przed działaniem korozji. W wykonujemy m.in. anodowanie, złocenie, niklownie, srebrzenie i cynowanie.

Wagi zbiornikowe i platformowe

Wagi zbiornikowe

Zamysłem firmy jest posiadanie statusu rywala na miejscowym rynku przez proponowanie zasobnej propozycji handlowej, która zawiera unikatowe: wagi zbiornikowe, mierniki wagowe, a także wagi platformowe. Firma czynna na polskim rynku od wielu lat cieszy się respektem powiększającego się grona nabywców, którzy lubią i szczególnie przywiązują dużą wagę do zaangażowania.

Najwyższej jakości ogrzewanie

Instalacje grzewcze Bydgoszcz

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Eko-Mont, która zajmuje się wykonywaniem instalacji centralnego ogrzewania w Bydgoszczy. Wśród naszych usług znajduje się także montaż innych źródeł ciepła, w tym pomp ciepła oraz kotłów na gaz ziemny, olej opałowy, pellet, węgiel oraz inne surowce. Zapewniamy najwyższej jakości usługi, a także korzystne ceny, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów. Tworzymy instalacje wydajne i w pełni bezpieczne, doskonale sprawdzające się we wszystkich budynkach.

Przecinarka plazmowa

Jednym z największych osiągnięć ostatnich lat w zakresie obróbki materiałów, jest przecinarka plazmowa. Bowiem, to właśnie ona zapewnia nie tylko wyjątkową prędkość cięcia, ale i pozwala na wyeliminowanie skutków ubocznych w postaci nadpaleń oraz zbyt szerokie szczeliny. Przystępność cenowa stanowi dodatkowy atut.

Dostawca internetu FiberLink

Telewizja Kraków

Działamy w branży komunikacji od dłuższego czasu. Oferujemy Internet radiowy i światłowodowy. Z naszej oferty korzystają mieszkańcy takich miejscowości jak Kraków, Wieliczka czy Myślenice. Dostarczamy usługę sprawnie, zapewniając niezwykle szybki i pewny przesył danych. W zależności od miejsca zamieszkania możemy zaproponować różne rozwiązania. Zachęcamy do bliższego sprawdzenia zasięgu oddziaływania. Proponujemy atrakcyjną ofertę pakietową - także w połączeniu z telewizją. Sprawdź promocje!

Naprawa urządzeń

Serwis Nilfisk

Proponujemy Państwu sprzęt, w którego skład wchodzą m.in. odkurzacze tradycyjne i bezprzewodowe, dzięki którym możliwe jest dokładne wyczyszczenie wszelkiego rodzaju mebli. Oferujemy także domowe myjki ciśnieniowe, a także bardziej profesjonalny sprzęt. Poza sprzedażą, świadczymy również profesjonalny serwis Nilfisk, który pozwala na likwidację wszelkich usterek.

Akcesorium współczesnego Kopciuszka

Łyżki do butów metalowe

Kłopot znany wszystkim - obuwie, które nagle zrobiło się za małe. By ułatwić sobie ubieranie, sięgnij po nasze łyżki do butów metalowe. Dzięki wygodnej konstrukcji i poślizgowi, stopa łatwo wsuwa się w obuwie, można ją też bez trudu potem wysunąć. Proponujemy wiele wymiarów i kolorów produktu z blachy stalowej.

Dzierżawa kserokopiarek Warszawa

Jedną z naszych atrakcyjnych propozycji jest dzierżawa kserokopiarek na terenie Warszawy. Jeżeli zależy Ci na doskonałej jakości sprzętu i jego sprawnym działaniu - to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy naszą ofertę. Dzięki nam nie musisz kupować drogich urządzeń ich wynajem zwiększy funkcjonalność Twojej firmy bez konieczności narażania jej na duże wydatki.

Badanie środowiska pracy

Pomiary środowiskowe

Każde miejsce pracy powinno być odpowiednio przystosowane dla pracowników oraz spełniać odpowiednie normy. Pomiary środowiskowe to badania, które obejmują poziom hałasu, parametry oświetlenia, a także pomagają w identyfikacji zagrożeń w miejscu pracy. Takie badania poza sprawdzaniem pomieszczeń obejmują również próbkowanie pyłów oraz zanieczyszczonego powietrza.

Najlepsze blachy

Gięcie blach stalowych

W ramach naszych usług proponujemy najwyższej jakości stal kotłową oraz profesjonalne gięcie blach, które w naszym wykonaniu jest po prostu najlepsze. Dla nas liczy się zadowolenie każdego klienta, dlatego proponujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. Zainwestuj w najwyższą klasę i profesjonalizm już dziś!

Terminale płatnicze

POS

Nieodłącznym elementem wyposażenia każdego sklepu są urządzenia z zakresu POS. Umożliwiają one w prosty i szybki sposób identyfikację poszczególnych towarów, a dzięki połączeniu z kasą pomagają skrócić czas przetwarzania transakcji. W naszej firmie znaleźć można szeroki wybór tego rodzaju urządzeń, dopasowanych do sklepów wielu różnych branż.

Amir-Metal

Siatka pleciona

Nasza firma obsługuje wiele branż, dostarczając kontrahentom materiały techniczne. Amir-Metal produkuje między innymi takie wyroby ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej jak siatka pleciona. Jest to uniwersalny produkt, który znajduje wszechstronne zastosowanie w przemyśle. Sita metalowe wykorzystywane są przede wszystkim do przesiewania i oddzielania frakcji o różnej wielkości. Co ważne, użyta do ich wykonania stal sprężynowa dobrze znosi codzienną eksploatację - nie ma tendencji do szybkiego ścierania się.

maszyny cnc

W asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo nowoczesne maszyny CNC, dzięki którym będziecie mieli możliwość uskutecznienia produkcji oraz sprawienia, że wszelkie zlecenia będą wykonywane dużo skuteczniej niż do tej pory. Nowoczesne frezarki, tokarki czy szlifierki z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania.

Pielęgnacja trawnika

Kosiarki Hondy

Nie obędzie się bez nich żaden ogród. Kosiarki Hondy pomogą w pielęgnacji Twojej murawy. Sprzęt od japońskiego producenta charakteryzuje się precyzyjnym cięciem trawy, dużą mocą i cichą pracą. Urządzenia do porządkowania terenów zielonych są także zwrote, proste w serwisowaniu oraz niezwykle wytrzymałe.

Sprzedaż systemów zabezpieczających drzwi

elektrozaczep

Zarówno użytkownikom obiektów usługowych, jak i mieszkańcom domu zależy na wysokim poczuciu bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajduje się ogromny wybór zamków elektrycznych, do których należy elektrozaczep. Jest to urządzenie, które pozwala na zdalne i przewodowe odryglowywanie drzwi, furtek, a także szafek. Jest to jeden z popularniejszych elementów systemów kontroli dostępu. Proponujemy różne modele, między innymi zamki do drzwi szklanych oraz z pamięcią wewnętrzną.

Automatyka budynkowa - oświetlenie, nagłośnienie, rolety

sterowanie roletami

Jesteśmy całkowicie przekonani, iż sterowanie roletami wcale nie musi się wiązać z wysokimi kosztami. Wręcz przeciwnie - niewielka inwestycja, którą okażą się nasze rozwiązanie to przede wszystkim gwarancja zadowolenia oraz pełnej wygody. Dzięki urządzeniom oraz instalacjom, które oferujemy, kontrolowanie dopływu światła dziennego będzie proste i wygodne.

Sprzedaż opakowań spożywczych

Opakowania na jajka

Jesteśmy uznanym producentem naczyń jednorazowych oraz innego rodzaju artykułów przemysłu spożywczego. Proponowane przez nas opakowania na jajka zostały dostosowane do urządzeń sortujących. Krawędzie pudełek zostały zaokrąglone, aby zminimalizować ryzyko rozerwania folii podczas transportu lub przechowywania.

Przetwarzanie odpadów

Głównym obszarem naszej działalności jest odbieranie oraz przetwarzanie odpadów. Jest to działanie w pełni ekologiczne, ponieważ dzięki niemu można ponownie wykorzystać wartościowe składniki, które uległyby degradacji podczas rozpadu. A tak, dzięki naszej pracy, można uzyskać na przykład glicerynę, która później jest stosowana przez koncerny kosmetyczne oraz farmaceutyczne do produkcji ich specyfików. Inwestujemy również w biopaliwa - to kolejna gałąź naszej działalności.

Dokumentacja charakterystyki energetycznej budynku

Charakterystyka energetyczna budynku cena

Charakterystyka energetyczna budynku jest od 2009 roku jednym z niezbędnych dokumentów jeśli budujesz nowy dom, lub chcesz wynająć mieszkanie. W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia by tego typu dokumenty dla Ciebie przygotować. Usługi świadczymy na terenie województwa małopolskiego.

Obróbka skrawaniem metali

W takiej grupie obrabiarek możemy wyróżnić strugarki wyrówniarki, posiadające ręczny przesuw oraz strugarki wyrówniarko-grubiarki. Jednakże chyba najbardziej rozpowszechnionym rodzajem CNC są wyrówniarki posiadające ręczny posuw. Taki rodzaj urządzeń jest bardzo często wykorzystywany w przemyśle drzewnym, ale również i ku celom mniej zawodowym, na przykład w gospodarce rolnej. Obróbka skrawaniem metali służy nam podczas strugania płaszczyzn, ale i również podczas strugania kształtowego. Zajęcie to wymaga pewnej wprawy.

EKOLENERGIA

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika stanowi jeden z obszarów, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony zarówno klientów indywidualnych, jak i zinstytucjonalizowanych, jak na przykład firmy. Ten rozwojowy obszar pozwala bowiem na uzyskiwanie najbardziej wydajnych rozwiązań, które nie tylko pozwalają na pozyskiwanie alternatywnych źródeł energii, ale także na stosowanie najbardziej ekologicznych, a więc bezpiecznych dla ludzi, a także otoczenia zewnętrznego rozwiązań, jakie sprawdzają się w rozmaitych budynkach.

Polietylen w przemysle

Płyty polietylenowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo wytrzymałe płyty polietylenowe o wyjątkowej odporności na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. Dostępne u nas egzemplarze mogą być z powodzeniem wykorzystane w przemyśle spożywczym, chemicznym i budownictwie przy produkcji opakowań, pojemników oraz poręczy i innych lekkich elementów konstrukcyjnych.