Kolektory słoneczne

Kolektor próżniowy

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie liczne ekologiczne urządzenia, jakie zyskują na coraz większej popularności wśród naszych klientów. Znajdziecie u nas między innymi kolektor próżniowy. Dzięki naszym bateriom fotowoltaicznym możliwe jest korzystanie w energii słonecznej i przetwarzanie jej na tę wykorzystywaną na co dzień w naszych domach. Oferowana jest przez nas pomoc ze strony doświadczonych fachowców, którzy zajmą się zaprojektowaniem i wykonaniem systemów.

Sotilo - wszystko dla poligrafii

Ligum

Specjalizujemy się w branży poligraficznej, w ramach której przy współpracy z firmą Ligum zajmujemy się sprzedażą najwyższej klasy urządzeń niezbędnych w zakładach zajmujących się tego typu działalnością. W asortymencie Sotilo znajdziecie walce offsetowe, tuleje fleksodrukowe i wiele innych specjalistycznych produktów.

Artykuły przemysłowe Lira

Węże przemysłowe

Proponujemy Państwu szeroką gamę artykułów, które doskonale sprawdzą się w swojej roli i pozwolą na uzyskanie pożądanych rezultatów. Węże przemysłowe Lira wykonane są ze specjalnych tworzyw, z zastosowaniem technologii, która ogranicza ich zużycie. Są odporne na działanie niekorzystnych czynników chemicznych i mechanicznych, dlatego inwestycja w nasze wyroby bardzo się opłaca. Mają odpowiednią elastyczność i przepustowość, dostępne są w różnych przekrojach, co ułatwia dobranie najlepszej opcji. Zapraszamy.

Mediagold - produkcja opakowań

Opakowania farmaceutyczne

Nasza oferta skierowana jest do różnego rodzaju branż przemysłowych. Firma Mediagold specjalizuje się na przykład w tworzeniu takich wyrobów jak profesjonalne opakowania farmaceutyczne z kartonu. W naszym asortymencie znajdują się na przykład rozwiązania klapowe, wsuwane, trwale łączone oraz teleskopowe. Staramy się aby wykonywane przez nas produkty spełniały wszelkie oczekiwania przedstawione nam przez Klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zachęcamy do nawiązania współpracy.

Kubler - wieloobrotowy czujnik optyczny

Enkoder absolutny

Jest to zaawansowany technologicznie czujnik optyczny, wieloobrotowy, który firma Kubler wprowadziła na rynek jako pierwsza. Enkoder absolutny naszej produkcji spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem w branży automatyki przemysłowej, co przełożyło się na liczne nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy za ten produkt. Posiada on zdolność do zapamiętywania aktualnej pozycji, nawet w przypadku odłączenia zasilania. Generuje on na wyjściu sygnał kodowy, przypisywany do konkretnych kątów obrotu. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Transportery i przenośniki

Transport wewnętrzny

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości maszyn przeznaczonych do transportu wewnętrznego w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zajmujemy się projektowaniem oraz konstruowaniem nowoczesnych transporterów oraz przenośników. W naszym asortymencie znajdziesz przenośniki wałkowe, paskowe, łańcuchowe, rolkowe, taśmowe oraz modularne. Proponujemy również dźwigi nożycowe i towarowe, a także wózki technologiczne, wywrotnice i wanny ściekowe. Zapewniamy o niezawodności oraz pełnej funkcjonalności naszych produktów.

Wyposażenie aut ciężarowych

plandeki łódź

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości produktów przeznaczonych do wyposażania samochodów ciężarowych. Polecamy między innym tachografy, ogrzewania postojowe znanych marek, takich jak WEBASTO czy EBERSPACHER, CB radia oraz wiele innych w bardzo przystępnych cenach.

Elbit Śliwińscy Sp. J.

Galwanizacja

Firma Elbit Śliwińscy Sp. J. oferuje usługi galwanizacji, które polegają na obróbce metali poprzez nakładanie na nie odpowiednich powłok metalicznych. Głównym celem tej techniki jest nadanie określonych właściwości przedmiotom metalowym oraz zabezpieczenie ich przed działaniem korozji. W wykonujemy m.in. anodowanie, złocenie, niklownie, srebrzenie i cynowanie.

Mastervent - sprzedaż odpylaczy

Odpylacze workowe

W przedsiębiorstwach, zajmujących się stolarką i wytwarzaniem artykułów drewnianych, produkowane są ogromne ilości odpadów, które należy usuwać. Mastervent dobrze zdaje sobie sprawę z tej potrzeby naszych klientów - proponujemy rozwiązanie, jakim są odpylacze workowe. Dostępne w kilku modelach, doskonale sprawdzą się przy oczyszczaniu z wiórów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Wagi zbiornikowe i platformowe

Wagi zbiornikowe

Zamysłem firmy jest posiadanie statusu rywala na miejscowym rynku przez proponowanie zasobnej propozycji handlowej, która zawiera unikatowe: wagi zbiornikowe, mierniki wagowe, a także wagi platformowe. Firma czynna na polskim rynku od wielu lat cieszy się respektem powiększającego się grona nabywców, którzy lubią i szczególnie przywiązują dużą wagę do zaangażowania.

klimatyzacja kraków

Specjalnością naszej firmy jest chłodnictwo przemysłowe. Oferowane przez nas urządzenia wykazują się doskonałym działaniem, które zapewni użytkownikom maksimum satysfakcji. Przekonaj się, że współpraca z nami może przynieść Ci wiele korzyści i że w zakresie chłodnictwa przemysłowego nie mamy sobie równych. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

Źródła geotermalne - akcesoria do odwiertów

Odwierty geotermalne

Przedsiębiorstwo Prawtech zajmuje się produkcją akcesoriów i wyposażenia do wykonywania instalacji dolnych źródeł ciepła oraz odwiertów geotermalnych. Ostatnia metoda polega na pozyskiwaniu energii cieplnej z gorących skał znajdujących się wewnątrz Ziemi. Pod ziemię przez otwory wtłacza się wodę chłodną, a odbiera - gorącą.

Transport wewnątrzfirmowy

Systemy transportu wewnętrznego

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zaawansowane systemy transportu wewnętrznego to jedno z rozwiązań dedykowanych naszym klientom. Pozwalają one na optymalizację czasu pracy, a także ponoszonych przez przedsiębiorstwo kosztów. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego nieustannie poszerzamy nasz wachlarz propozycji o nowe, atrakcyjne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie odpowie na Państwa oczekiwania.

Najlepsze programy dla przedsiębiorców

Planowanie produkcji

Jesteśmy przedsiębiorstwem konsultingowo-informatycznym, które otwiera się na współczesne problemy i potrzeby biznesu. Proponujemy oprogramowania dla firm, które zwiększają efektywność ich działania. Oferujemy programy dla produkcji, systemy klasy ERP, MRP, CRM. Proponujemy rozwiązania IT, które można dostosować do profilu działalności przedsiębiorstwa oraz specyfiki jego działania. Dostarczamy szeroki wybór produktów wspierających działa sprzedaży i dystrybucji, produkcji, finansów, księgowości i innych.

Oryginalne rozwiązania budowlane

Producent konstrukcji stalowych

Coraz więcej osób pragnie korzystać z fantazyjnych kształtów hal, które spełniają wszystkie standardy i spełniają takie same warunki, jakie mogłyby dać tradycyjne obiekty budowlane. Jednak jako producent konstrukcji stalowych musimy podkreślić, iż wybór naszego rozwiązania pozwoli ograniczyć koszty i skrócić czas realizacji inwestycji.

Najwyższej jakości ogrzewanie

Instalacje grzewcze Bydgoszcz

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Eko-Mont, która zajmuje się wykonywaniem instalacji centralnego ogrzewania w Bydgoszczy. Wśród naszych usług znajduje się także montaż innych źródeł ciepła, w tym pomp ciepła oraz kotłów na gaz ziemny, olej opałowy, pellet, węgiel oraz inne surowce. Zapewniamy najwyższej jakości usługi, a także korzystne ceny, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów. Tworzymy instalacje wydajne i w pełni bezpieczne, doskonale sprawdzające się we wszystkich budynkach.

Przecinarka plazmowa

Jednym z największych osiągnięć ostatnich lat w zakresie obróbki materiałów, jest przecinarka plazmowa. Bowiem, to właśnie ona zapewnia nie tylko wyjątkową prędkość cięcia, ale i pozwala na wyeliminowanie skutków ubocznych w postaci nadpaleń oraz zbyt szerokie szczeliny. Przystępność cenowa stanowi dodatkowy atut.

Etui iPhone 6

Już za parę dni możesz cieszyć się posiadaniem własnego, oryginalnego etui na iPhone 6. Zajrzyj na naszą stronę internetową i zobacz jakie to proste oraz tanie. Za parę złotych możesz stworzyć nie tylko piękną, ale też bardzo wytrzymałą obudowę, którą będą zachwycać się wszyscy twoi przyjaciele. Zapraszamy!