Kolektory słoneczne

Kolektor próżniowy

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie liczne ekologiczne urządzenia, jakie zyskują na coraz większej popularności wśród naszych klientów. Znajdziecie u nas między innymi kolektor próżniowy. Dzięki naszym bateriom fotowoltaicznym możliwe jest korzystanie w energii słonecznej i przetwarzanie jej na tę wykorzystywaną na co dzień w naszych domach. Oferowana jest przez nas pomoc ze strony doświadczonych fachowców, którzy zajmą się zaprojektowaniem i wykonaniem systemów.

Sotilo - wszystko dla poligrafii

Ligum

Specjalizujemy się w branży poligraficznej, w ramach której przy współpracy z firmą Ligum zajmujemy się sprzedażą najwyższej klasy urządzeń niezbędnych w zakładach zajmujących się tego typu działalnością. W asortymencie Sotilo znajdziecie walce offsetowe, tuleje fleksodrukowe i wiele innych specjalistycznych produktów.

Artykuły przemysłowe Lira

Węże przemysłowe

Proponujemy Państwu szeroką gamę artykułów, które doskonale sprawdzą się w swojej roli i pozwolą na uzyskanie pożądanych rezultatów. Węże przemysłowe Lira wykonane są ze specjalnych tworzyw, z zastosowaniem technologii, która ogranicza ich zużycie. Są odporne na działanie niekorzystnych czynników chemicznych i mechanicznych, dlatego inwestycja w nasze wyroby bardzo się opłaca. Mają odpowiednią elastyczność i przepustowość, dostępne są w różnych przekrojach, co ułatwia dobranie najlepszej opcji. Zapraszamy.

Transportery i przenośniki

Transport wewnętrzny

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości maszyn przeznaczonych do transportu wewnętrznego w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zajmujemy się projektowaniem oraz konstruowaniem nowoczesnych transporterów oraz przenośników. W naszym asortymencie znajdziesz przenośniki wałkowe, paskowe, łańcuchowe, rolkowe, taśmowe oraz modularne. Proponujemy również dźwigi nożycowe i towarowe, a także wózki technologiczne, wywrotnice i wanny ściekowe. Zapewniamy o niezawodności oraz pełnej funkcjonalności naszych produktów.

Wyposażenie aut ciężarowych

plandeki łódź

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości produktów przeznaczonych do wyposażania samochodów ciężarowych. Polecamy między innym tachografy, ogrzewania postojowe znanych marek, takich jak WEBASTO czy EBERSPACHER, CB radia oraz wiele innych w bardzo przystępnych cenach.

Elbit Śliwińscy Sp. J.

Galwanizacja usługi

Firma Elbit Śliwińscy Sp. J. oferuje usługi galwanizacji, które polegają na obróbce metali poprzez nakładanie na nie odpowiednich powłok metalicznych. Głównym celem tej techniki jest nadanie określonych właściwości przedmiotom metalowym oraz zabezpieczenie ich przed działaniem korozji. W wykonujemy m.in. anodowanie, złocenie, niklownie, srebrzenie i cynowanie.

Mastervent - sprzedaż odpylaczy

Odpylacze workowe

W przedsiębiorstwach, zajmujących się stolarką i wytwarzaniem artykułów drewnianych, produkowane są ogromne ilości odpadów, które należy usuwać. Mastervent dobrze zdaje sobie sprawę z tej potrzeby naszych klientów - proponujemy rozwiązanie, jakim są odpylacze workowe. Dostępne w kilku modelach, doskonale sprawdzą się przy oczyszczaniu z wiórów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Wagi zbiornikowe i platformowe

Wagi zbiornikowe

Zamysłem firmy jest posiadanie statusu rywala na miejscowym rynku przez proponowanie zasobnej propozycji handlowej, która zawiera unikatowe: wagi zbiornikowe, mierniki wagowe, a także wagi platformowe. Firma czynna na polskim rynku od wielu lat cieszy się respektem powiększającego się grona nabywców, którzy lubią i szczególnie przywiązują dużą wagę do zaangażowania.

Najwyższej jakości ogrzewanie

Instalacje grzewcze Bydgoszcz

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Eko-Mont, która zajmuje się wykonywaniem instalacji centralnego ogrzewania w Bydgoszczy. Wśród naszych usług znajduje się także montaż innych źródeł ciepła, w tym pomp ciepła oraz kotłów na gaz ziemny, olej opałowy, pellet, węgiel oraz inne surowce. Zapewniamy najwyższej jakości usługi, a także korzystne ceny, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów. Tworzymy instalacje wydajne i w pełni bezpieczne, doskonale sprawdzające się we wszystkich budynkach.

Przecinarka plazmowa

Jednym z największych osiągnięć ostatnich lat w zakresie obróbki materiałów, jest przecinarka plazmowa. Bowiem, to właśnie ona zapewnia nie tylko wyjątkową prędkość cięcia, ale i pozwala na wyeliminowanie skutków ubocznych w postaci nadpaleń oraz zbyt szerokie szczeliny. Przystępność cenowa stanowi dodatkowy atut.

Uzdatnianie wody

Profesjonalne uzdatnianie wody nie jest już dziś żadną nowością, a sposobów na nie istnieje naprawdę sporo. Jednym ze sposobów jest ultrafiltracja. Jest ona jednak znacznie bardziej skomplikowana, raczej nie do przeprowadzenia na własną rękę, a przede wszystkim bardzo czasochłonna. Nasza firma oferuje najlepsze rozwiązania z tego zakresu.

Wentylacja Łódź

Każdy z nas oczekuje komfort i świeżego powietrza w pomieszczeniach, w których się znajduje. Aby to osiągnąć wystarczy sprawna, odpowiednio dopasowana do warunków panujących w danym budynku wentylacja. Firma Hildebrant to specjaliści w tym zakresie, którzy dopasowują rozwiązania do określonych potrzeb i kubatury budynku, a także oferują nowoczesne systemy, które pozwolą Państwu oddychać świeżym powietrzem. Zapraszamy do kontaktu - w naszej ofercie również najbardziej niezawodne systemy rekuperacji.

Dostawca internetu FiberLink

Telewizja Kraków

Działamy w branży komunikacji od dłuższego czasu. Oferujemy Internet radiowy i światłowodowy. Z naszej oferty korzystają mieszkańcy takich miejscowości jak Kraków, Wieliczka czy Myślenice. Dostarczamy usługę sprawnie, zapewniając niezwykle szybki i pewny przesył danych. W zależności od miejsca zamieszkania możemy zaproponować różne rozwiązania. Zachęcamy do bliższego sprawdzenia zasięgu oddziaływania. Proponujemy atrakcyjną ofertę pakietową - także w połączeniu z telewizją. Sprawdź promocje!

Wysokiej jakości mierniki

Analizator parametrów sieci

Oferujemy urządzenia, które pozwolą na dokładne sprawdzenie jakości energii elektrycznej. Nasz analizator parametrów sieci umożliwia przesyłanie danych do komputera i może zastąpić używane dotychczas amperomierze, watomierze czy woltomierze. Nasze urządzenie pomoże m.in. w pomiarze wielkości elektrycznych czy rejestracji występujących zdarzeń.

Naprawa urządzeń

Serwis Nilfisk

Proponujemy Państwu sprzęt, w którego skład wchodzą m.in. odkurzacze tradycyjne i bezprzewodowe, dzięki którym możliwe jest dokładne wyczyszczenie wszelkiego rodzaju mebli. Oferujemy także domowe myjki ciśnieniowe, a także bardziej profesjonalny sprzęt. Poza sprzedażą, świadczymy również profesjonalny serwis Nilfisk, który pozwala na likwidację wszelkich usterek.

Akcesorium współczesnego Kopciuszka

Łyżki do butów metalowe

Kłopot znany wszystkim - obuwie, które nagle zrobiło się za małe. By ułatwić sobie ubieranie, sięgnij po nasze łyżki do butów metalowe. Dzięki wygodnej konstrukcji i poślizgowi, stopa łatwo wsuwa się w obuwie, można ją też bez trudu potem wysunąć. Proponujemy wiele wymiarów i kolorów produktu z blachy stalowej.

Sprzedaż imadeł

imadła ściskpol

Jeśli chcemy chwycić i unieruchomić element, w celu jego dalszej obróbki, to niezbędne będzie użycie specjalnego sprzętu jakim są imadła Ściskpol. Wykonuje się je z wysokiej jakości żeliwa, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i zapewniają długi okres eksploatacji. Ponadto ruchoma szczęka, która jest prowadzona w pryzmach zapewnia stabilność urządzenia podczas pracy.