Artykuły przemysłowe Lira

Węże przemysłowe

Proponujemy Państwu szeroką gamę artykułów, które doskonale sprawdzą się w swojej roli i pozwolą na uzyskanie pożądanych rezultatów. Węże przemysłowe Lira wykonane są ze specjalnych tworzyw, z zastosowaniem technologii, która ogranicza ich zużycie. Są odporne na działanie niekorzystnych czynników chemicznych i mechanicznych, dlatego inwestycja w nasze wyroby bardzo się opłaca. Mają odpowiednią elastyczność i przepustowość, dostępne są w różnych przekrojach, co ułatwia dobranie najlepszej opcji. Zapraszamy.

Wyposażenie aut ciężarowych

Plandeki Łódź

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości produktów przeznaczonych do wyposażania samochodów ciężarowych. Polecamy między innym tachografy, ogrzewania postojowe znanych marek, takich jak WEBASTO czy EBERSPACHER, CB radia oraz wiele innych w bardzo przystępnych cenach - sprawdź sam!

Elbit Śliwińscy Sp. J.

Galwanizacja usługi

Firma Elbit Śliwińscy Sp. J. oferuje usługi galwanizacji, które polegają na obróbce metali poprzez nakładanie na nie odpowiednich powłok metalicznych. Głównym celem tej techniki jest nadanie określonych właściwości przedmiotom metalowym oraz zabezpieczenie ich przed działaniem korozji. W wykonujemy m.in. anodowanie, złocenie, niklownie, srebrzenie i cynowanie.

Wagi zbiornikowe i platformowe

Wagi zbiornikowe

Zamysłem firmy jest posiadanie statusu rywala na miejscowym rynku przez proponowanie zasobnej propozycji handlowej, która zawiera unikatowe: wagi zbiornikowe, mierniki wagowe, a także wagi platformowe. Firma czynna na polskim rynku od wielu lat cieszy się respektem powiększającego się grona nabywców, którzy lubią i szczególnie przywiązują dużą wagę do zaangażowania.

Najwyższej jakości ogrzewanie

Instalacje grzewcze Bydgoszcz

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Eko-Mont, która zajmuje się wykonywaniem instalacji centralnego ogrzewania w Bydgoszczy. Wśród naszych usług znajduje się także montaż innych źródeł ciepła, w tym pomp ciepła oraz kotłów na gaz ziemny, olej opałowy, pellet, węgiel oraz inne surowce. Zapewniamy najwyższej jakości usługi, a także korzystne ceny, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów. Tworzymy instalacje wydajne i w pełni bezpieczne, doskonale sprawdzające się we wszystkich budynkach.

Przecinarka plazmowa

Jednym z największych osiągnięć ostatnich lat w zakresie obróbki materiałów, jest przecinarka plazmowa. Bowiem, to właśnie ona zapewnia nie tylko wyjątkową prędkość cięcia, ale i pozwala na wyeliminowanie skutków ubocznych w postaci nadpaleń oraz zbyt szerokie szczeliny. Przystępność cenowa stanowi dodatkowy atut.

Uzdatnianie wody

Profesjonalne uzdatnianie wody nie jest już dziś żadną nowością, a sposobów na nie istnieje naprawdę sporo. Jednym ze sposobów jest ultrafiltracja. Jest ona jednak znacznie bardziej skomplikowana, raczej nie do przeprowadzenia na własną rękę, a przede wszystkim bardzo czasochłonna. Nasza firma oferuje najlepsze rozwiązania z tego zakresu.

Dostawca internetu FiberLink

Telewizja Kraków

Działamy w branży komunikacji od dłuższego czasu. Oferujemy Internet radiowy i światłowodowy. Z naszej oferty korzystają mieszkańcy takich miejscowości jak Kraków, Wieliczka czy Myślenice. Dostarczamy usługę sprawnie, zapewniając niezwykle szybki i pewny przesył danych. W zależności od miejsca zamieszkania możemy zaproponować różne rozwiązania. Zachęcamy do bliższego sprawdzenia zasięgu oddziaływania. Proponujemy atrakcyjną ofertę pakietową - także w połączeniu z telewizją. Sprawdź promocje!

Naprawa urządzeń

Serwis Nilfisk

Proponujemy Państwu sprzęt, w którego skład wchodzą m.in. odkurzacze tradycyjne i bezprzewodowe, dzięki którym możliwe jest dokładne wyczyszczenie wszelkiego rodzaju mebli. Oferujemy także domowe myjki ciśnieniowe, a także bardziej profesjonalny sprzęt. Poza sprzedażą, świadczymy również profesjonalny serwis Nilfisk, który pozwala na likwidację wszelkich usterek.

Akcesorium współczesnego Kopciuszka

Łyżki do butów metalowe

Kłopot znany wszystkim - obuwie, które nagle zrobiło się za małe. By ułatwić sobie ubieranie, sięgnij po nasze łyżki do butów metalowe. Dzięki wygodnej konstrukcji i poślizgowi, stopa łatwo wsuwa się w obuwie, można ją też bez trudu potem wysunąć. Proponujemy wiele wymiarów i kolorów produktu z blachy stalowej.

Sprzęt pomiarowy

Teodolity elektroniczne Topcon

Jeśli zależy Ci na narzędziach pomiarowych wysokiej jakości, to sprawdź oferowane przez nas teodolity elektroniczne marki Topcon. Stosuje się je do wykonywania pomiarów kątów poziomych i pionowych oraz wyznaczania spadków terenu. A dzięki temu, że urządzenia pomiarowe zostały wyposażone w akumulator, mogą pracować nawet 170 godzin bez ładowania.

Dzierżawa kserokopiarek Warszawa

Jedną z naszych atrakcyjnych propozycji jest dzierżawa kserokopiarek na terenie Warszawy. Jeżeli zależy Ci na doskonałej jakości sprzętu i jego sprawnym działaniu - to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy naszą ofertę. Dzięki nam nie musisz kupować drogich urządzeń ich wynajem zwiększy funkcjonalność Twojej firmy bez konieczności narażania jej na duże wydatki.

Badanie środowiska pracy

Pomiary środowiskowe

Każde miejsce pracy powinno być odpowiednio przystosowane dla pracowników oraz spełniać odpowiednie normy. Pomiary środowiskowe to badania, które obejmują poziom hałasu, parametry oświetlenia, a także pomagają w identyfikacji zagrożeń w miejscu pracy. Takie badania poza sprawdzaniem pomieszczeń obejmują również próbkowanie pyłów oraz zanieczyszczonego powietrza.

Usługi informatyczne dla firm

Outsourcing IT Warszawa

Nasze działania kierujemy do firm, które cenią sobie kompleksowe rozwiązania. Prowadzimy outsourcing IT zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Naszą opiekę informatyczną świadczymy na terenie całej warszawy. W ramach naszych usług zajmujemy się opieką informatyczną urządzeń, takich jak routery, switche oraz aplikacje.

Najlepsze blachy

Gięcie blach stalowych

W ramach naszych usług proponujemy najwyższej jakości stal kotłową oraz profesjonalne gięcie blach, które w naszym wykonaniu jest po prostu najlepsze. Dla nas liczy się zadowolenie każdego klienta, dlatego proponujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. Zainwestuj w najwyższą klasę i profesjonalizm już dziś!

Terminale płatnicze

POS

Nieodłącznym elementem wyposażenia każdego sklepu są urządzenia z zakresu POS. Umożliwiają one w prosty i szybki sposób identyfikację poszczególnych towarów, a dzięki połączeniu z kasą pomagają skrócić czas przetwarzania transakcji. W naszej firmie znaleźć można szeroki wybór tego rodzaju urządzeń, dopasowanych do sklepów wielu różnych branż.

Amir-Metal

Siatka pleciona

Nasza firma obsługuje wiele branż, dostarczając kontrahentom materiały techniczne. Amir-Metal produkuje między innymi takie wyroby ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej jak siatka pleciona. Jest to uniwersalny produkt, który znajduje wszechstronne zastosowanie w przemyśle. Sita metalowe wykorzystywane są przede wszystkim do przesiewania i oddzielania frakcji o różnej wielkości. Co ważne, użyta do ich wykonania stal sprężynowa dobrze znosi codzienną eksploatację - nie ma tendencji do szybkiego ścierania się.

Przedłużenie do gniazdka elektrycznego

zarządzalna listwa zasilająca

Czasami w pomieszczeniu znajduje się zdecydowanie za mało gniazdek, do których można by było podłączyć urządzenia elektryczne. Z pomocą przychodzi więc zarządzalna listwa zasilająca, która łączy w sobie cechy przedłużacza, jak i stabilizuje sieć elektryczną w razie wystąpienia losowych zjawisk, takich jak na przykład wyłączenie prądu podczas silnej burzy.